Çeyizlere Patik Örgü Modelleri Çok Yakışacak

Merhaba hanımlar sizler için hazırlanmış olan kış aylarını hazırlık yapabileceğiniz birçok patik örgü modelini bugün sizlerle buluşturuyoruz. Tarzınıza uygun seçeceğiniz patik örgü modellerini farklı figürler ekleyerek süsleyebilirsiniz. İstersenız tek renk  isterseniz renkli  hazırlayabileceğiniz patik örgülerini yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Tek renk ya da rengarenk hazırlayacağınız patik örgü modellerini kombinlerinize uygun hale getirerek yapabilirsiniz. Sade model seven hanımlar tek renk tülbent kenarına yapılan patik örgülerini tercih ediyor. Gösterişli model seven kadınlar ise boncuk ve çiçek detayları ile hazırlanmış birbirinden şık tasarımıyla hazırlanan özel günlerde sizlere eşlik edecek bu modelleri tercih edebilirsiniz. Yapım aşaması hızları ilerleyen patik örgü modellerini bir günde birkaç tane hazırlayabilirsiniz ve el emeğinizi ortaya koyabilirsiniz. Çeyizlerinize de çok yakışır bu patik örgü modellerini yaparak kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Hadi birlikte en yeni ve en farklı patik örgü modellerini detaylı şekilde inceleyelim.

En Kolay Patik Örgü Modelleri

Tek renk patik örgüsünü sizlerde kısa yapabilirsiniz. Özel günlere uygun olan bu örgüyü kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Kırmızı patik örgü modellerini sizler de uzun tercih ederek kış aylarında kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Ev pratiği örgüleri arasında son zamanların en çok tercih edilen modelini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sizler de harika görünen bu örgüleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Beyaz patik örgü modellerini sizler de çiçek detayları ekleyerek hazırlayabilirsiniz. İplik seçimi patik örgüsünün kaliteli olması için oldukça önemlidir.

Gösterişli model sevenlere boncuk detayları ile süslenmiş olan patik örgü modelini öneriyoruz. Rengarenk model isteyenler boncukları tek renk seçebilirsiniz.

Mavi iplik ile hazırlanan örgüyü sizler de en güzel şekilde yapabilirsiniz. Farklı model sevenlere en yeni modeli öneriyoruz.

Yapım aşaması basit olan model yeni öğrenen hanımlara kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Renkli Örgü Modelleri