Çeyizlerin Gözdesi Yepyeni Tığ İşi Oya Modelleri

Kıymetli hanımlar değerli takipçiler sizler için hazırlanan en güzel tığ işi oya modellerini sizlere sunuyoruz. Farklı ve detayları ile süsleyeceğiniz tığ işi oya modellerini sizler de yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Daha önce görmediğiniz tığ işi oya modellerini eklerken yapım aşamalarının kolay olmasına dikkat ettik. Sizler de yapım aşamaları kolay olan bu tığ oyalarını yapabilirsiniz yeni öğrenenlerin bile hemen yapıp bitireceği tığ modellerini kısa sürede yapabilirsiniz. Dilediğiniz renk tasarımıyla hazırlayacağınız tığ işi oya modelleri görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Çeyizlerin vazgeçilmez olan bu tığ işi oya modellerini gösterişli hale getirmek için boncuk detayı ekleyebilirsiniz. Ağır model seven hanımlara büyük tığ işi oya modellerini ekledik. Hadi birlikte bu güzel tığ oyalarını detaylı şekilde göz atalım.

En Güzel Tığ İşi Oya Örnekleri

Tek renk tülbent kenarına yapılmış olan iki renkli hazırlanan tığ işi oya modeli en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Sizler de çok tercih edilen bu modeli maddi kazanç elde etmek için yapabilirsiniz.

Rengarenk tülbent kenarına yapılmış olan tülbent içindeki renklerden seçilerek hazırlanan tığ oyası modeli oldukça güzel görünmektedir. Sizler de bu modeli dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz.

Sade model seven hanımlar görselde yer alan tek renk yazma kenarına yapılan tığ oyası şık tasarımıyla günlük kullanıma ve özel günlerde tercih edebilirsiniz.

Siyah yazma kenarına yapılmış olan yeşil ve farklı renklerin yer aldığı pırpır model tığ oyasını sizler de yaparak harika ürünlere sahip olabilirsiniz.

Çiçekli hazırlanmış olan çeyizlerin gözdesi tığ işi oya modeli kaya model ile birlikte kullanılmıştır. Sizler de bu modeli yaparak çeyizlerinize harika ürünler ekleyebilirsiniz.

@ceyiz_sandigi42 Instagram hesabından en güzel harika tığ işi oya modellerini inceleyerek sipariş oluşturabilirsiniz.

Zıt renk tonlarının birlikte kullanılmış olduğu bu tığ işi oya modeli turuncu ve yeşil rengin harika uyumunu sizlere sunuyoruz. Sizler de bu modeli hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Farklı model isteyen hanımlara hitap eden tığ oyası modelini sizler de yaparak en güzel ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Yepyeni Tığ İşi Oya Modelleri