Çeyizlerin Nadide Parçası Lif Modelleri Sizlerle

Sevgili takipçilerimiz kıymetli hanımlar sizlere yazı hazırlarken neredeyse En sevdiğimiz başlıklardan bir tanesi olan lif örneklerini detayları ile inceleyip sizlere özenle seçip hazırladığımız modelleri gözden geçireceğiz. Kullanıma binaen yapılan lif örnekleri lif tercih etmeyen kişileri bile lif kullanmaya yönetmektedir. Birbirinden şık modelleri ve çekici renkleri ile lif örnekleri her zaman çok güzel bir hediye olacaktır. Hediyelik yapabileceğiniz lif modellerinin yanı sıra günlük hayatta kullanabileceğiniz daha sade ve daha yumuşak ipliklerle yapılmış lif modelleri de banyolarınızın baş köşesinw kurulacaktır. Sosyal medyada en çok tercih edilen ve en çok beğeni alan lif örneklerini yazımızı hazırlarken ön planda tutmaya özen gösterdik. Siz de modellerimiz arasında beğendiğiniz ve dikkatinizi çeken modelleri seçerek bizlere geri dönüş sağlarsanız diğer yazılarımızda tamamen sizin beyniniz olan modelleri yer vermekten mutluluk duyarız. Seçtiğimiz ve size sunduğumuz modellerde kuru kuruya bir anlatım yerine özellikle görseller ekleyerek anlattığımız modeli görmenizi istiyoruz. Dilerseniz sizler için hazırladığımız bu muhteşem lif örneklerini incelemeye geçelim.

Kolay Lif Modelleri

Görselde yer alan kat kat hazırlanmış olan lif modeli iki renk tercih edilerek yapılmıştır. Sizler de iki renk tercih edendir modelleri dilediğiniz kadar renk ekleyerek hazırlayabilirsiniz.

Sarı ve beyaz renklerin yer aldığı papatya model lif örneği en çok tercih edilen modeldir. Sizler de çok tercih eden bu modeli yaparak kazanç elde edebilirsiniz.

Takım lif modeli uzun lif yuvarlak lif modelleri hazırlanmıştır. Sizden de bu modelleri kullanışlı olması için çiçek detayları eklemeden yapabilirsiniz.

Çok sade ve güzel görünen lif modeli çiçek detayları ile süslenmiştir. Sizler de el emeği göz nuru lif modellerini yapıp en yeni ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Farklı fiyat detayları ile süslenen lif modeli sade ve şık görünmektedir. Sizler de bu lif modelini kurdeleli tayı ekleyerek süsleyebilir ve gelin bohçalarına ekleyebilirsiniz. Çeyizlerde çok yakışacak bu model daha önce görmediğiniz modelleri arasındadır.

Gösterişli lif modeli isteyen hanımlar simli iplik kullanarak lif modellerini en güzel hale getirebilir ve bu modelleri çeyizlerinize ekleyebilirsiniz.

Yapılışı kolay olan lif modelleri sizler için ekledik yeni öğrenen hanımların bile yapıp kısa sürede derece lif modelleri şık tasarımıyla oldukça güzel görünmektedir. Sizler de bu modelleri yaparak en yeni ve güzel ürünler ya hazırlayıp çeyizlerinize renk ve hareket katabilir ve değerli sandıkları oluşturabilirsiniz.

Yeni Lif Modelleri

Çok Güzel Lif Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Lif Modelleri Kerime (Youtube) 

Sevgili Hanımlar sizler için özenle seçtiğimiz içinizi kıpır kıpır edecek şahane lif örneklerini beğendiğinizi umuyoruz. Birbirinden güzel bu modelleri sadece beğenmekle kalmayıp kendi el emeğiniz ve kendi özel dokunuşlarınızla yapabilmeniz için sizlere lif yapımının anlatımını içeren bir video sunuyoruz. Videomuz yardımıyla sadece belirtilen modelin yapımını değil genel olarak lif örgüsü konusunda fikir sahibi olacaksınız. Kare,yuvarlak, kalpli veya uzun olarak birçok farklı şekilde tasarlayacağınız lif örneklerini kendinize veya hediyelik olarak yaparken en güzel iplikleri kullanarak dünyanın en yumuşak liflerine sahip olacağınızdan şüphemiz yoktur. Beğendiğiniz modelin aynısını birebir yapabileceğiniz gibi bunun haricinde lif takımlarının da çeyiz sandıklarında başrol oynadığını belirtmek isteriz. Videoda lif yapımı için gereken malzeme listesi detaylı olarak belirtilmiş olsa da sizler eğer elinizde daha önceki yaptığınız bir lif modelinden kalan malzeme varsa israftan uzaklaşmak adına bunları kullanabilirsiniz. Son zamanların en çok tercih edilen uzun lif örneklerini de videomuzu izlediğinizde yapabileceksiniz. Şimdiden sizlere kolay gelsin diyorum.