Çeyizlerin Sultanı Olacak Boncuklu İğne Oyası Modeli Yapılışı

Hem gönlünüzün hem çeyizlerinizin sultanı olacak, ister namaz baş örtülerinize  ister havlu kenarlarınıza örebileceğiniz harika bir iğne oyası modeli ile karşınızdayız.

Sizleri çok  gösterişli bir model ile tanıştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Oyamız  bir çok modele göre daha farklı bir teknik uygulanarak örülüyor. İnci boncuklarla ile süslemesi yapılıyor.

Modelin yapılışına bir kürdan yardımı ile motifleri örerek başlıyoruz. Motifleriniz bitince alttan sarkan iplerinizi kesmemelisiniz.

Kenar zürafası çekilmiş olan yazmanınızın üzerine, on altı tane zürafa yaparak üçgenlerin yapımına başlıyoruz. En son işlem olarak üçgenlerin üzerine çiçek motiflerini ekliyoruz.

Bu güzel modeli genç kızlarınız için hazırlayacağınız nişan bohçalarının kenarına örebilirsiniz. Modelin detaylı anlatımı için aşağıda yayınladığımız videoyu izleyebilirsiniz.

Çok güzel bir iğne oyası modelini bizlere tanıttığı için Ayşe’ nin iğne oyaları youtube kanalına çok teşekkür ederiz. Kanalına abone olarak destek olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir