Çeyizlerin Vazgeçilmezi 35 Tığ İşi Havlu Kenarı Örnekleri

Sizler için çeyizlerimizin vazgeçilmezi en güzel tığ işi havlu kenarı modellerini derledik. Genç kızlarımızın, annelerimiz, teyzelerimiz, anneannelerimizin vazgeçilmez el işi uğraşı. E haklı da bir uğraş ve telaş. Yeni evlenecek kızlarımıza fikir olabileceğini düşündüğümüz tığ işi havlu kenarı modellerini derledik. İsterseniz gelin birlikte bu tığ işi havlu kenarı modellerine bir bakalım.

Yeni Gelinlerimizin En Çok Tercih Ettiği Tığ İşi Havlu Kenarı Örnekleri

Enfes bir tığ işi havlu kenarı örneği ile karşınızdayız. Havlu kenarlarını ve havluyu ön plana çıkaran şey tabii ki büyük ve gösterişli bir tığ işi modeli. Bu tığ işi havlu kenarı örneğine diyecek sözümüz elbette yok. Şıklığı ve zarafetini görselde de görmek mümkün.

Turuncu rengimiz tüm tığ işi modellerinin vazgeçilmez banko rengi. Bu tığ işi havlu kenarı örneği beyaz ve turuncu havlularınıza çok yakışacak.

Rüzgar gülü şeklinde olan bu tığ işi havlu kenarı örneği gönlünüzü şimdiden fethetti. Haydi hanımlar hemen örneğini çıkarın ve kızlarınızın çeyizine hazır edin.

Pembeden ve çiçek modelinden vazgeçemeyenlerin adresi tam olarak bu tığ işi havlu kenarı modeli olacak.

Büyük tığ işi havlu kenarı örneklerinin yanı sıra küçük modeller ve örnekler çıkarmak da mümkün. Daha çok küçük örnekleri gündelik hayatımızda banyo, lavabo ve mutfaklarda sıklıkla kullanıyoruz.

Sıkı tığ işi havlu kenarı örneği sizce de çok hoş durmuyor mu? Bu örneğin bir de havlu kenarı ile buluştuğunu düşünün. Nasıl da güzel olacaktır.

Tatlı mı tatlı bu tığ işi havlu kenarı örneğini çıkarmaya başladınız bile. Hanımlar en güzel çeyizler sizde olacak. Bundan emin olabilirsiniz.

En çok tercih edilen tığ işi havlu kenarı modelinden biri de görseldeli örnek. Bu modeli farklı farklı renklerle havlu kenarınıza işleyebilirsiniz.

Hanımların En Çok Tercih Ettiği Tığ İşi Havlu Kenarı Modelleri

Yayınlayan

Elif Öztürk

Elif Öztürk, Erciyes Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Moda, dekorasyon ve hobi işleri meraklısı. Yenihobi.com'da sizler için dekorasyon ve hobi içerikleri hazırlıyor.