Çeyizlik 90 Farklı Havlu Kenarı ve Pike Dantel Modelleri

Vazgeçemeyeceğiniz 90 çeyizlik havlu kenarı ve pike dantel modelleri ile karşınızdayız. Çeyizlerin olmazsa olmazı danteller yine yerini koruyor. Bir çok kullanım alanına sahip bu danteller havlu kenarı ve pike dantel modelleri ile de zirvede. Genç kızlarımızın genelde çeyizleri için tercih ettiği bu 90 adet çeyizlik havlu kenarı ve pike dantel modellerini sizler için derledik. Haydi hanımlar hazırsanız hep beraber bu modellere bir bakalım.

Çeyizlerin Olmazsa Olmazı Havlu Kenarı ve Pike Dantel Örnekleri

blank

Görselde gördüğümüz havlu kenarı dantel örneği gerçekten de muazzam. Bu kalınlıktaki işlemeler genellikle havlu kenarında tercih edilirken biraz daha naif danteller pike dantel modellerinde tercih ediliyor.

blank

Genç kızlarımızın vazgeçilmezlerinden biri elbette pembe rengi… Pembe rengi hemen hemen her el işine uyuyor. Havlu kenarı dantel modelleri ile buluşunca da gördüğünüz gibi çok hoş olmuş. Haydi kızlar çeyizler hazırlanmaya başladı mı? Başladıysa bu modelsiz olmaz. Başlamadıysanız da hemen bu havlu kenarı dantel modeli ile başlayabilirsiniz.

blank

En güzel havlu kenarı dantel örneklerinden biri daha. Çiçekler iyi ki var. Çünkü en güzel yakışan modellerden biri hiç şüphesiz ki çiçekler. Siz de öyle düşünüyor musunuz?

blank

Sarı rengi nasıl da güzel yakışmış değil mi? Biz bu sarı havlu kenarı dantel modeline bayıldık. Ya siz?

blank

En yeni örneklerden biri daha. Bu uğur böcekli dantel modeli beyaz ve özellikle kırmızı havlu kenarlarına çok yakışacak. Ben kesinlikle bu dantel modeli kırmızı havlumun kenarına yapacağım. Size de tavsiyemdir.

blank

Pembe çiçekli dantel modeli gerçekten de göz kamaştırıyor. Çeyizlerimizde eksik olmaması gereken bir model… Sizce de öyle değil mi?

blank

Sıralı dantel modelleri de gerçekten çok hoş. Görselde gördüğümüz iki renk birbirine de çok yakışmış. Genelde zaten havlularımızın rengine ve modeline uygun yapıyoruz havlu kenarı dantellerimizi de. Gerçekten çok hoş…

En Çok Tercih Edilen Havlu Kenarı ve Pike Dantel Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank