Çeyizlik Bohçalara Şahane İğne Oyası Modelleri

Merhaba hanımlar sizler için hazırlamış olduğumuz son zamanların en çok tercih edilen çeyizlik iğne oyası modellerini sizler için bir araya getirdik. Severek kullanacağınızı umut ettiğimiz iğne oyası modelleri farklı tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakıyor. Sizler de el emeği göz nuru iğne oyası modellerini hazırlayarak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Çeyizlik ürünlerin el emeği göz nuru olması çeyiz sandıklarınıza değer katacak. Renkli tülbent kenarlarına yapılan rengarenk iğne oyası modelleri oldukça güzel görünmektedir. Özel günlerinizde de bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Tek renk tülbent kenarına yapacağınız iğne oyası modelleri de tek renk olmalıdır. Günlük yaşamı uygun hale gelebilmesi için daha önce görmediğiniz kadar güzel olan bu güzel modelleri yaparak sizler de kullanıma uygun hale getirebilirsiniz ve en çok satan modelleri eklerken maddi gelir elde edebileceğinizi de umut ediyoruz. Sizler de bu güzel modelleri iğne oyasına yeni başlamış olsanız bile yapabilirsiniz. Yeni öğrenenlere hitap eder iğne oyası modellerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Hamarat hanımların tercihi olan zor ve ağır iğne oyalarını da eklemeyi unutmadık. Hadi birlikte şahane görünen iğne oyalarını göz atalım.

Ağır İğne Oyası Örnekleri

Tek renk tülbent kenarına yapılan mavi ve pembe detaylar ile hazırlanmış olan iğne oyası modeli çok şık görünmektedir. Sizler de bu güzel iğne oyası modellerini çeyizleriniz için hazırlayabilirsiniz.

Renkli yazma kenarına yapılan iğne oyası modeli farklı detaylar ile hazırlanmış olup sizlerin beğenisine sunuluyor. Sizler de bu güzel iğne oyalarını yaparak en yeni ürünlere sahip olabilirsiniz.

El emeği göz nuru hazırlanan ağır iğne oyası modeli oldukça güzel renkler kullanılarak hazırlanmıştır. Sizler de bu güzel iğne oyası modelleri Dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz.

Çiçek detayları ile hazırlanmış olan iğne oyası modeli çok şık görünmektedir. Sizler de bu ürünü yapıp özel günlerinizde tercih edebilirsiniz.

Zor model seven hanımlar görselde yer alan iğne oyası modeli en zor modeller arasındadır. Sizler de hamaratlığınızı sergilemek için bu iğne oyası modelini yapabilirsiniz.

Sıralı hazırlanan çeyizlik iğne oyası modeli daha önce görmediğiniz modeller arasında yer alacağına eminiz. Bu güzel modeli yapıp en yeni iğne oyalarını ortaya koyabilirsiniz.

Yeşil renk hazırlanan tülbent kenarına yapılan iğne oyası modeli kibar ve çıtı pıtı iğne oyalarında en çok tercih edilen model olmaya devam ediyor.

Beyaz renk iğne oyası modelini sizlerde yaparak harika ürünlere sahip olabilirsiniz. Mor ve yeşil renkler oldukça güzel görünmektedir.

Çıtı Pıtı iğne oyası modeli küçük modeller arasında en çok sevilen modeldir.

Yapılışı basit iğne oyası modelini sizlerde yaparak en yeni ürünlere sahip olabilirsiniz.

Kırmızı yazma kenarına gösterişli tercih edilen iğne oyası modeli çok kolay yapılıyor. Yeni başlayanlara bu model çok iyi gelecek.

Kolay İğne Oyası Modelleri

Gösterişli İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: El Emeklerim (Youtube)

Videoya sizler için eklemiş olduğunuz göz kamaştıran iğne oyası modellerini sizlere sunuyorum. Sizler de bu güzel iğne oyalarını yapıp en yeni ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Farklı model arayan hanımlara hitap eden iğne oyalarını yaparak kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Detaylı şekilde sunulan iğne oyası modelini yapım aşaması oldukça kolaydır. Yeni öğrenenlerin bile yapabileceği bu iğne oyası modeli çok satıyor iğne oyası modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Sade ve gösterişli model seven hanımlar bu modeli dilerseniz tek renk dilerseniz de rengarenk tülbent kenarına hazırlayabilirsiniz. Farklı ve güzel görünen bu iğne oyası modelleri sizlerin tarzına uygun hale gelecektir. Sizler de videoyu izleyerek iğne oyası modelini yapabilirsiniz. Kolay gelsin.