Çeyizlik Gelin Yeleği Yapılışı

Çeyizlik Gelin Yeleği Yapılışı

Şiş işi örgüyle yapılan burgu motifleri ile süslenen çeyizlik gelin yeleği yapılışı. Örgü bayan yelek modellerinin anlatımları artık videolu olarak sitemizde paylaşılmaktadır.

Gelin yeleği diye adlandırmış olduğumuz birleşen burgular motifleri ile süslenen güzel bir yelek modelini yayınlıyoruz. Sevda hanımı örgüyle ilgilenenleriniz bilirler. Kendi kanalında genellikle örgü bayan yelekleri anlatımları yapan arkadaşımızın videoları da çok beğeniliyor. Bir çok örgü yeleğin nasıl yapıldığını tek tek video çekeren bizimle paylaşmış. En çok beğenilen videolarından biri ise çeyizlik gelin yeleği modelidir.

Çeyizlik Gelin Yeleği Örneği

Yelek örmek isteyecek olanlar için gelin yeleği modelini paylaşmak istedik. Şiş işiyle yapılmış olan bu modelde kullanılan malzemeler, kullanılan örgü teknikleri ve bir çoğuna videoda bahsedilmiştir. Video içerisinde yeleğin yapım aşamalarından bahsedilmiş olup nasıl yapıldığını öğreneceksiniz.

Eğer yeleklerle ilgileniyorsanız yelek modelleri kategorimizi sık sık ziyaret etmenizi istiyoruz. Her zaman yeni modeller ile karşınıza çıkacağız. Paylaştığımız anlatımlı örgüleri sizde çok beğeneceksiniz. Hadi şimdi sıra çeyizlik yeleğin nasıl yapıldığında.

Çeyizlik Gelin Yeleği Yapılışı Videolu Anlatım

Bir cevap yazın