Simli iple yapılan örgü çeyizlik yelek

Çeyizlik Simli İple Yapılan Örgü Yelek Modeli

Çeyizlik yelek yapacaklara simli iple yapılan örgü modeli. Çeyizlik tüm örgülere yakışan yepyeni bir örgü tekniğini öğrenmek ister misiniz?

Simli iple yapılan örgü çeyizlik yelek modeli

Simli iple yapılan tüm örgüler de çok güzel. Bazı kadınlar ördükleri tüm örgülerde sadece simli ipleri tercih ediyorlar. Gelin bir bakalım simli iplerle neler örülüyor?

-Patikler
-Hırkalar
-Süveterler
-Bebek Örgüleri
-Atkı ve Bereler
-Şallar

Yukarıda saydıklarımız simli iple örülebilen örgülerden bazılarıdır. Bunların tümünde kullanılan simli ipler şiş işlemesiyle harika bir hal alıyor. En çok beğenilen örgülerin arasında yer alıyor. Aşağıda motifi öğrenmeniz için sizlere 8 dakikalık bir video paylaşımında bulunduk. Bu 8 dakika içerisinde motiflerin yapımını ve ilmek sayılarını bakarak öğreneceksiniz. Motif olarak da görüntüsü şahane olan örgü modeli göz kamaştırıyor.

En Güzel Örgüler Burada!

Simli İple Örülen Çeyizlik Yelek Modeli

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın