Sıralı Boncuklu Oya Yapılışı

Çeyizlik Sıralı Boncuklu Tığ Oyası Tülbent Yapımı

Çeyizlik tülbent yapımı yazımızda sıralı boncuklu tığ oyası modelini paylaştık. Tığ oyası tülbent yapımı yenihobi.com’da.

Sıralı Boncuklu Oya

Çeyizlik tülbent yapacak olanlara tığ oyası modeliyle cevap veriyoruz. Çok beğenilen oyalardan biri olan sıralı boncuklu oyanın anlatımını burada paylaştık. İnci veya boncuklar ile yapılan bu oya için tuhafiyeden eksiklerinizi giderdikten sonra videoyu izleyebilirsiniz. Kolay boncuk oyası yazısındaki kadar kolay bir model olan tülbent oyası modeli çeyizlik olarak kullanabilir. Çeyizlik tülbent yapacak bu oyayı tercih etsinler.

Sıralı Boncuklu Tülbent

Çevremde bir çok insan başörtüsü olarak yazma ve tülbentleri tercih ediyorlar. Bu kişiler yazma ve tülbentleri kendisi yapıyor ya da eşine dostuna yaptırıyor. Ülkemizde yaşayan kadınlar kendi başörtülerini kendileri yapmak isterlerse biz onlara yardımcı olmak istiyoruz. Oya modellerinin anlatımlarını, yapılışlarını videosuyla beraber sitemizde yayınlayarak öğrenmelerine yardımcı oluyoruz. Sizde bizi takip ederek kendi tülbentiniz için yapacağınız oya modelini seçebilirsiniz.

Sıralı Boncuklu Tülbent Oyası

Tığ oyası tülbent yapımı videosunda gerekli malzemelerden tığ numarasından ve tekniklerden konuşulmuştur. Adım adım anlatımlı oya modeli ile sizlerde boncuklu tığ oyası yapılışını öğrenebilir, tülbentlerinize uygulayabilirsiniz.

Boncuklu Tığ Oyası Tülbent Yapımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir