Çiçek dalında güzel iğne oyası yapılışı

Çiçek Dalında Çok Güzel İğne Oyası Yazma Kenarı Modeli Yapımı

Çiçek dalında güzel sözünden yola çıkarak yapılan iğne oyası modeli. Oyacı kadınların en hoşlandığı iğne oyası modeller arasında çiçekli oyalar geliyor.

İğne oyası yapan kadınların hem en çok yaptıkları hemde en çok sevdikleri oyalar arasında çiçekli oya modelleri geliyor. Çünkü çiçekleri iğne oyası neye yapılsa onda hoş duruyor. Cıvıl cıvıl görünen çiçekler yazmalarda ayrı güzel havlularda ayrı güzel duruyor. Zaten iğne oyasının ilk yapıldığı yıllardan beri çiçeklerden örnekler alınmıştır. Bir çok çiçeğin oya modeli bulunuyor. Çiçeklere bakarak tohum, yaprak ve dalları da dahil olmak üzere oya olarak işlenmektedir. Ayşe hanım tarafından anlatımı yapılan çiçek oyası yapılışı da beğenilen modellerden birisidir. Yeni iğne oyası yapmaya başlayan veya yeni bir örnek daha öğrenmek istiyorum diyenler bu örneğe bayılacaklar.

Çiçek dalında güzel iğne oyası

Sitemizde her gün yayınlanan onlarca iğne oyası modele de bakmanız faydanıza olacaktır. Tüm iğne oyası yazma motifleri için yeni modeller bulabileceğiniz sayfada bir çok anlatımlı modeller mevcut. Böyle bir arşive başka hiç bir yerde ulaşamazsınız. En güzel yazmaları ve havluları yapmanız dileğiyle, oyacı kadınlara sevgilerle.

Çiçek Dalında İğne Oyası Yazma Kenarı Modeli Yapımı Video Anlatımı

Bu şahane iğne oyası yazma kenarı modelini beğendiyseniz, aşağıda bulunan diğer modellere de göz atabilirsiniz.

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın