Çiçek Detayları Tasarlanan Örgü Modelleri

Kıymetli hanımlar bebekleriniz için tasarlayacağınız örgü modelleri yaz kış kullanabileceğiniz modeller olmalıdır. Biz sizler için sadece kış ayları değil yaz aylarında da tercih edebileceğiniz örgü modellerini hazırladık. Elbise örgü modeli en çok yaz aylarında tercih edilen modellerdendir. Alt kısmı kumaştan oluşan örgülerin üst kısmını büstiyer şeklinde hazırlayabilir ve en güzel ürünleri sizler ortaya çıkarabilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan örgü modelleri çiçek detayları ve ponpon detayları eklenerek de süslenebilirsiniz. Tarzınıza uygun seçeceğiniz örgüleri pratik şekilde tasarlayabilirsiniz Acemi hanımların da yapabileceği bu örgü modelleri çok şık görünmektedir. Tarzınıza uygun renkler seçebilir kaliteli ipliklerle kalıp gibi duran en güzel örgü modellerini sizler yapabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel örgü modellerini inceleyelim.

Yepyeni Örgü Modelleri

Yaz aylarında en çok tercih edilen büstiyer örgü modeli tatil beldelerinin en gözde modellerindendir. Sizler de bu harika modelleri kısa sürede yapıp bitirebilirsiniz.

Patik ve şapka örgü modeli oldukça şık görünen modellerdendir. Sizler de bu güzel modelleri yaparak kış aylarında harika görünen ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Kahverengi hazırlanmış olan yelek örgü modeli farklı figürler ile de detaylandırılmıştır. Sizler de detaylı şekilde hazırlanan bu örgü modellerini yaparak en kısa sürede harika ürünlere sahip olabilirsiniz.

Yaz kış tercih edilen örgü modeli en kolay modellerdendir. Sizler de kolay yapılan bu örgü modelini yapmaya başlarsanız hemen bitirebilirsiniz. Şort örgüsü de en çok tercih edilen kış modellerindendir.

Kruvize hazırlanmış olan yelek örgü modeli hem kız hem de erkek bebekler için yapılabilir. Yenidoğan için tasarlanmış olan örgüyü yapıp bitirebilirsiniz.

Çiçekli ve Güzel Örgü Modelleri