Çiçekli Başörtü İğne Oyası Modelleri Çok Sevildi

Sizler için en güzel iğne oyası modellerini özenle bir araya getirdik. Çeyizlerinize çok yakışacak olan en güzel modelleri sizlerde yaparız harika sandıklar oluşturabilirsiniz. Çıtı pıtı oldukça şık görünen iğne oyalarını detayları ile süsleyerek kullanabilirsiniz. Yenihobi.com  olarak satış rekoru kıran iğne oyasını yaparak maddi gelir elde etmek satabilirsiniz. Yapımı çok kolay olan iğne oyası modellerini en güzel şekilde sizlere sunuyoruz. Hediyelik olarak da tercih edeceğiniz en yeni iğne oyalarını yeni başlayan hanımlarda yapabilirsiniz. Başörtü modelleri arasında en çok sevilen ve dikkat çeken iğne oyası modellerine gelin birlikte detaylı şekilde göz atalım.

Çıtı Pıtı İğne Oyası Örnekleri

Çıtı pıtı iğne oyası modelini en güzel şekilde sizlerin beğenisine sunuyoruz. En yeni iğne oyası modelini farklı görünümü ile sizlere sunuyoruz. Detaylı şekilde inceleyerek gösterişli iğne oyası modelini hediyelik olarak hazırlayabilirsiniz.

Hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede basit şekilde bitecek olan iğne oyası örneklerini kaydederek yapabilirsiniz.

Farklı model arayan hanımlar iğne oyası örneklerini en güzel şekilde hazırlayabilirsiniz.

Çok satan iğne oyası modellerinin yapımı oldukça kolay. Yeni başlayan hanımlarda hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Tek renk yazma kenarına sizlerde en yeni iğne oyası modellerini yapabilirsiniz.

Renkli iğne oyası modellerini sizlerde renkli tülbent kenarına yapabilirsiniz.

Mor tülbent kenarına yapılan renkli iğne oyası modelleri oldukça şık görünmektedir.

Tek renk yazma kenarına sade ve şık görünen iğne oyaları oldukça güzel görünmektedir. Sizlerde yapımı basit olan iğne oyası modellerini yapabilirsiniz.

Papatya model iğne oyası modelini siyah yazma kenarına tercih edebilirsiniz.

Namaz başörtüsü modeli iğne oyası modelleri arasında en çok tercih edilen olmaya devam ediyor.

Motifli iğne oyası modeli asil görüntüsü ile görenleri kendine hayran bırakıyor.

Yazma kenarlarına yapılan kibar iğne oyası modelini detayları ile süsleyerek tercih edebilirsiniz.

Sık iğne oyası modellerini sizlerde yaparak çeyizlerinize ekleyebilirsiniz.

Marifetli ellerden çıkan iğne oyası modelinin yapımı zor olması ile tecrübeli kadınlara hitap ediyor. Daha önce hiç bir yerde görmediğiniz nadide iğne oyaları sizler için özenle hazırlandı.

Yazma iğne oyası örnekleri detayları ile oldukça güzel görünmektedir. El emeği göz nuru hazırlanan çeyizlerinize renk katacak olan iğne oyalarını hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Tek renk tülbent kenarına tek renk iğne oyası modeli yapılmıştır. Sizlerde badem iğne oyası modellerini dilediğiniz renklerde hazırlayabilirsiniz.

Boncuklu iğne oyası örnekleri en çok satan modeller arasında yer almaktadır. Gösterişli görüntüsü ile iğne oyalarının en güzellerini yapabilirsiniz.

Cıvıl cıvıl içimize baharı getirecek olan iğne oyası modellerini sizlerde ne güzel şekilde hazırlayarak tercih edebilirsiniz. Yazma kenarına harika görünen iğne oyası örneklerini yapabilirsiniz.

Yeni iğne oyası modellerini yaparak farklı ürünler ortaya koyabilirsiniz. Çiçekli iğne oyası modeli çeyizlerinize çok yakışacaktır.

Kolay iğne oyası modelleri yeni başlayan hanımların tercihleri olabilir. Yapımı basit olan iğne oyası modelleri pratik olması ile çok ilgi görüyor.

En Yeni İğne Oyası Modelleri

Çeyizlik Çok Gösterişli İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Semiha’nın İğne Oyaları (Youtube)

Videoda eklemiş olduğumuz şahane görünen iğne oyası modelinin yapım aşamalarını sizler için hazırladık. En yeni iğne oyaları arasında en çok tıklanan modeli sizlerde yapabilirsiniz. Farklı model arayan Hanımlara hitap eden iğne oyası modelini detayları ile sizlere sunuyoruz. Dilediğiniz renkte çiçekli yada boncuklu iğne oyası modelini yaparak gösterişli ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitecek kadar basit olan iğne oyalarını videoyu izleyerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Diğer tığ oyaları, örgü modelleri, dantel modelleri, boncuk oyaları, lif modelleri içeriklerine de göz atabilirsiniz.