İncili mutfak havlusu

Çiçekli Boncuklu İğne Oyası Havlu Kenarı Modeli Yapımı

Çiçekli boncuklu harika iğne oyası havlu kenarı modeli ile karşınızdayız. Mutfak havlusu, el havlusu, yüz havlusu kenarları için iğne oyası incili havlu kenarı modeli baştan sona anlatımıyla burada!

El işlemelerinden birisi de iğne oyası havlulardır. Nasıl ki yazma kenarları için bir çok model varsa aynısı havlu kenarları için de geçerli. Havlular için yüzlerce farklı iğne oyası bulunuyor. Bu oyalardan bazıları halkalı, çiçekli, boncuklu ve incili oyalardır. Çeyizlik havlular için de en zarif oyalar kullanılıyor. İğne oyası sezonu genellikle kış aylarıdır. Her mevsimde yapılsa da kış aylarında en çok yapılıyor diyebiliriz. Çünkü kış aylarında kadınların boş zamanı daha çok oluyor. Yaz aylarında olan düğünlere hazırlık yapan kadınlarda böylelikle çeyizleri hazırlıyorlar. Hem anneler hemde genç kızlar böylelikle havluları çok şeker hale getiriyor.

İğne oyası incili havlu kenarı

İncili iğne oyası modeli tüm havluların kenarında da hoş duran bir model. Oyaya yeni başlayan kişiler bazen model çıkarmakta zorlanıyorlar. Eğitim videoları izleyip kendini geliştiren kadınların yaptıkları oyalarda göz kamaştırmakta. Havlu kenarları için daha farklı iğne oyaları bulabilirsiniz. İncili havlu oyasın aşağıdaki videoda!

Çiçekli Boncuklu İğne Oyası Havlu Kenarı Anlatımlı Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir