İncili mutfak havlusu

Çiçekli Boncuklu İğne Oyası Havlu Kenarı Modeli

Çiçekli boncuklu harika iğne oyası havlu kenarı modeli ile karşınızdayız. Mutfak havlusu, el havlusu, yüz havlusu kenarları için iğne oyası incili havlu kenarı modeli baştan sona anlatımıyla burada!

İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri

El işlemelerinden birisi de iğne oyası havlu kenarı modelleridir. Nasıl ki yazma kenarları için bir çok model varsa aynısı havlu kenarları için de geçerli. Havlular için yüzlerce farklı iğne oyası bulunuyor. Bu oyalardan bazıları halkalı, çiçekli, boncuklu ve incili oyalardır. Çeyizlik havlular için de en zarif oyalar kullanılıyor. İğne oyası sezonu genellikle kış aylarıdır. Her mevsimde yapılsa da kış aylarında en çok yapılıyor diyebiliriz. Çünkü kış aylarında kadınların boş zamanı daha çok oluyor. Yaz aylarında olan düğünlere hazırlık yapan kadınlarda böylelikle çeyizleri hazırlıyorlar. Hem anneler hemde genç kızlar böylelikle havluları çok şeker hale getiriyor.

İğne oyası incili havlu kenarı

İğne oyası modeli tüm havluların kenarında da hoş duran bir model. Oyaya yeni başlayan kişiler bazen model çıkarmakta zorlanıyorlar. Eğitim videoları izleyip kendini geliştiren kadınların yaptıkları oyalarda göz kamaştırmakta. Havlu kenarları için daha farklı iğne oyaları bulabilirsiniz. İncili havlu oyasın aşağıdaki videoda!

Çiçekli Boncuklu İğne Oyası Havlu Kenarı Anlatımlı Video

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın