Çiçekli En Yeni ve Güzel Örgü Modelleri

Merhaba hanımlar bebeklerinizi kış aylarında en güzel örgü modellerini hazırlayarak sıcacık tutacak modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Sade ve şık hazırlanan örgü modelleri günlük kullanımı oldukça uygundur. Sizler de günlük kullanıma uygun olan örgü modellerini hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz örgü modellerini set haline getirebilirsiniz. Ceket, patik, pantolon, yelek örgülerini takım haline getirerek hazırlayabilirsiniz. Örgü modellerini dilerseniz çiçek ve boncuk detaylarıyla süsleyebilirsiniz. El emeğini yoğun olarak kullanıldığı hediyelikler hazırlamak isterseniz örgü modellerini tercih edebilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel örgü modellerini göz atalım.

En Yeni Örgü Örnekleri

Görselde yer alan iki renk hazırlanmış olan patik örgü modeli boncuk detayları ile süslenmiştir. Ön kısmında yer alan iplik kısmında fiyonk şeklinde hazırlanmış olması patiği daha güzel göstermektedir.

Hazırlanan ceket örgü modeli şık tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Sizler de bu güzel örgüyü yaparak düğme detayları ile süsleyebilirsiniz.

Görselde yer alan yelek örgü modeli rengarenk tercih edilmiştir. Sizler de bu örgüyü yapabilirsiniz.

Kız bebek yelek örgü modeli en sevilen modelleri arasında yer alırken sizler de bu güzel modeli dilediğiniz renklerde tercih ederek hazırlayabilirsiniz.

Kız bebekleriniz için tasarlayacağınız ceket örgü modeli küçük ince detayları ile harika görünüme ulaşmıştır. Sizler de sade ve şık hazırlanan örgüyü yapabilirsiniz.

Iki renk hazırlanan örgü modelini sizler de hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı örgü modeli erkek bebekleriniz için uygun olacaktır.

Şapkalı tercih edilerek hazırlanan ceket örgü modeli yılların eskitemediği modeller arasında yer alırken sizler de bu modeli hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Ayıcıklar ile süslenmiş olan şapka ve ceket örgü modeli set halinde hazırlanmıştır. Sizler de set haline getirilen örgüyü yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Kırmızı ceket örgü modelini hem kız hem de erkek bebekleriniz için hazırlayabilirsiniz. Ayıcık figürü ile süslenmiş olan ceket örgüsü şık tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakıyor.

Elbise örgü modelini sizler de papatya model hazırlayabilir ve harika ürünleri ortaya koyabilirsiniz. Sade model sevenlere hitap eden örgü modeli çok güzel görünmektedir.

El emeği yoğun kullanılan örgü modelini sizler de dilediğiniz renklerde hazırlayabilirsiniz. Çiçek detayları ile süslenen örgü modeli çok satan modeller arasında yer almaktadır.

Papatya model hazırlanan ceket örgü modeli dilediğiniz yaşlara uygun hazırlayabilirsiniz. Seçeceğiniz iplik kalitesi ceket modelinin duruşunu etkilemektedir.

Yeşil ceket örgü modelini Sizler de yaparak farklı modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

Yapım aşaması kolay olan örgü modelini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Yeni öğrenenlere hitap eden örgü modeli çok güzel görünmektedir.

Sade model isteyen hanımlar görselde yer alan ceket örgü modelini kabartma detayları ile süsleyerek şık görünüme ulaştırabilirsiniz.

Yapılışı kolay olan örgü modelinin takım haline getirerek de yapabilirsiniz. Çok kolay yapılan model yeni öğrenen hanımların tercihi olmaya devam ediyor.

El emeği göz nuru hazırlanan örgü modeli uzun olması ile kış aylarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

Yapım aşaması kolay olan örgü modelini patikleri şapkayı ve elbise örgüsünü set haline getirebilirsiniz.

En Yeni Örgü Modelleri