Çiçekli Farklı Görünen Tığ İşi Oya Modelleri

Merhaba hanımlar sizler için hazırlamış olduğumuz en yeni tığ işi oya modellerini sizlere sunuyoruz. Sizler de bu güzel tığ oyalarını yaparak çeyizlerinize ekleyebilirsiniz. Farklı model arayan hanımlara hitap eden tığ modelleri şık tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakıyor. El emeği yoğun olarak kullanıldığı sizler de seçerek yapmaya başlayabilirsiniz. Değerli çeyiz sandıklarının vazgeçilmez olan tığ oyaları son zamanların en çok satanları arasında yer alıyor. Sizler de bu güzel tığ modellerini yaparak harika ürünlere sahip olabilirsiniz. Tığ işi oya modellerini yaparken tek renkli tülbent kenarına tek renk tığ oyası yapıyorsanız sade modeller size hitap edecektir. Renkli tülbent kenarına renkli tülbent içindeki renklerden faydalanarak tığ işi oya modellerini hazırlıyorsanız renkli tığ oyaları size hitap edecektir. El emeği göz nuru hazırlanan çeyizlere çok yakışacak olan bu güzel tığ işi oya modellerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Yeni öğrenenlere hitap eden tığ işi oya modelleri oldukça kolay yapılmaktadır. Gösterişli model araya hanımlara hitap eden tığ oyaları şık tasarımıyla herkes kendine hayran bırakıyor. kroşe kullanarak da bu güzel tığ işi oya modellerini yapmaya başlayabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel tığ işi oya modellerine detaylı şekilde göz atalım.

En Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde yer alan tek renk tülbent kenarına yapılmış olan tığ işi oya modeli şık tasarımıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Sizler de en yeni modeller arasında yer alan bu tığ işi oyalarını yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Çok satan modeli yaparak maddi kazanç elde edebilirsiniz.

Farklı model sevenlere hitap eden tığ işi oya modeli en yeni modeller arasında yer almaktadır. Sizler de en yeni tığ işi oyalarını yaparak farklı modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

El emeğini yoğun olarak kullanıldığı tığ işi oya modelleri çok satan modeller arasında yer almaktadır. Sizler de çok sıkıntı oyasını yaparak maddi gelir elde edebilirsiniz.

Görselde yer alan şık tasarımıyla dikkat çeken gösterişli tığ işi oya modeli farklı model seven hanımlara hitap etmeye devam ediyor.

Siyah tülbent kenarına yapılmış olan kırmızı renkli tığ işi oya modeli en sevilen modelleri arasında yer almaktadır. Sizler de bu modeli yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Yapım aşaması kolay olan renkli tığ işi oyalarınız sizler de tülbent içindeki renklerden seçerek yapabilirsiniz.

Çok Güzel Tığ İşi Oya Modelleri