Kare Çiçekli Lif Modeli Yapılışı

Çiçekli Kare Lif Modeli Her Banyoya Lazım

Her banyoda bulunması gereken lif modellerinden biri olan çiçekli kare lif modeli açıklamalı anlatımıyla paylaşılmıştır.

Banyolarda kese olarak en fazla lif kullanılır. Bu lifler farklı desen ve motiflerde yapılıyor. Lifçi hanımların en çok yaptığı liflerden birisi de çiçekli kare lif modelidir. Banyoda duş jellerini ve sabunları köpürterek keselenmek için iyi bir life ihtiyaç duyulur. Bazı kişiler evde nasıl yapıldığı bilinmeyen keseleri kullanırlar. Bazı keseler plastik iplerden yapılır ve vücudu tahriş eder. Örgü ile yapılan banyo keselerinin ise vücuda hiç bir zararı yoktur. Gayet sağlıklı olan lif modelleri Anadolunun var oluşundan beri banyolarda kullanılıyor. Bu zamanda da herkesin banyosunda bu lifleri görebilirsiniz.

Kare Çiçekli Lif Modeli

Lif örmeye başlamadan önce bir kaç örgü tekniğini bilmeniz lazım. En azından tığ ile ilmek nasıl atılır bilmelisiniz. Bunu bildikten sonra tığı ele alıp anlatımlı lif modelleri videoları ile lif örmeyi öğrenebilirsiniz. Çiçekli kare lif modeli rahat örülebilecek bir örnek. Lif ipleri ve tığ alaran ilmek atıp lif örmeye ne dersiniz? Ayrıca çiçek motifli lif modeli de çok hoşunuza gidecek.

Çiçekli Kare Lif Modeli Yapılışı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir