Çiçekli Katlı Lif Yapılışı

Çicekli Katlı Lif Yapılışı

Merhabalar arkadaşlar bugünki yazımız bu güzel çiçekli lif modeli , çeyizlik hediyelik çok şık çok güzel bir lif modeli , şimdiden örmek isteyen tüm arkadaşlarımıza kolay gelsin.

Çiçekli lif modellerini sevmeyeniniz yoktur. Şimdilerde bir çok liflerde kullanılan çiçek motifleri katlı lif modelinde de kullanılmış. Suzan Hobi sayfasının yayınlamış olduğu çiçekli katlı lif modeli videosu ile tüm ayrıntılar gösterilmiş.

Çeyizlik veya hediyelik lif örmek isteyen hanımlar için şık bir model ile geldik. Modelin adı çiçekli lif modelidir. Yapılışı kolay ve tığla örülen liflerden olan bu örneğin yapımının videosunu paylaşıyoruz. Özellikle çeyizlik ve hediyelik lif örmek için model arayanlar için yayınlamış olduğumuz anlatımlı lif modellerine bir yendisini daha ekliyoruz.

Çicekli Katlı Lif

Haftada bir kaç örneğin anlatımını paylaşmaya karar verdik. Paylaştığımız lifler çok ilgi görmeye başladığından dolayı bu kararı aldık. Sizde yeni yeni lifler örmek isterseniz ve yapılışını öğrenmek isterseniz lif modelleri kategorisini sık sık ziyaret edebilirsiniz. Anlatımlarımız resimli ve videolu olarak olacağından dolayı modelleri öğrenmede hiç zorluk çekmeyeceksiniz.

Çiçekli Katlı Lif Yapılışı Videolu Anlatım

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın