Çiçekli Örgü Deseni

Çiçekli Örgü Deseni Tarifi

Bu videoda bugün, kazak veya hırkalarınızın güzelliğini artıracak yeni bir örgü tasarımı öğreneceğiz. Çiçekli örgü desenini haydi öğrenelim!

Kazaki yelek ve hırkalarınızın güzelliğini arttıracak olan yeni bir örgü modeliyle karşınızdayız. Benin gibi örgü örmeyi seven hanımları bir görelim. Yelek yapmayı sevenler ile bu çiçek deseninin yapımını öğreneceğiz. Yapılan örgülerinize çiçek desenlerinin çok yakışacağını söyleyebilirim. Adeta yapmış olduğunuz örgülerin güzelliklerini arttıracak olan bir tekniktir. Şiş işi örgü tarifi ile sizlerde yapacağınız yazlık veya kışlık örgülerinizde bu modeli uygulayabileceksiniz.

Çiçekli Örgü Deseni Yapımı

Video ingilizce videodur. Burada sizin yapmanız gereken şey videodaki el hareketlerini ve örgü tekniklerini dikkatlice izlemenizdir. Bunları yaptıktan sonra videonun hangi dilde olduğunun bir önemi olmayacak. Eğer modeli beğenirseniz bundan sonra buna benzer anlatımlara ağırlık vermeyi düşünüyorum. Farklı farklı örgüler öğrenerek arşivinizi genişletebilirsiniz. Ayrıca bu modelin hint modeli olduğunu söylememde fayda var. Model hintli bayanlara ait. Bizim ülkemizde kullanılan bir örgü tekniği değil. Tabiki de öğrendikten sonra artık kullanılacağını düşünüyorum.

Çiçekli Örgü Yapılışı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir