Çiçekli pırpırlı havlu yapılışı

Çiçekli Pırpır Oyası İğne İşi Havlu Kenarı

Havlu kenarları için hem çiçekli hemde pırpırlı bir iğne oyası modeli. Geniş görüntüsüyle havlu kenarları ışık saçıyor.

İğne oyası havlu kenarları için bir çok model bulunuyor. Bu modellerden bazıları boncuklu, geniş, küçük, çiçekli ve pırpırlı modellerdir. Yapılan el havlusu, yüz havlusu ve mutfak havlusu için ayrı ayrı oyalar yapılabiliyor. Küçük havlular daha değişik oyalar yakışırken, büyük havlularda ise farklı farklı oyalar güzel durabiliyor. Tabi bir de yapan kişinin göz zevkine uygun olması gerekiyor. İğne oyası havlu kenarlarında kullanılan oya modellerinden sadece bir tanesidir. Çünkü çok farklı modeller de kenar örneği olarak kullanılmakta. Yazımızdaki model çiçekli ve pırpırlı bir model.

Çiçekli pırpırlı havlu kenarı

İğne oyası havlu kenarları eskiden evlenmiş olan bir çok kişinin çeyiz sandığında bulunur. Şimdilerde de genç kızlar havluları çeyizlerinden eksik etmiyorlar. Kendileri veya anneleri tarafından yapılan iğne oyası havluları hem dekoratif olarak hemde gündelik hayatta kullanabiliyorlar. Yapılan havlular el ve yüz havlusu, mutfak havlusu ve banyo havlusu olarak kullanılıyor.

Çiçekli Pırpırlı İğne Oyası Havlu Kenarı

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın