Çiçekli Puf Lif Yapılışı

Çiçekli Puf Lif Yapılışı

Bayanların en çok aramış olduğu çiçekli puf lif yapılışı. Tığla örülen lif modellerinden biri olan puf lifin yapımı tüm detayları ile paylaştığımız video ile gösterilmiştir.

Lif modelleri açıklamalarına devam ediyoruz. Bu paylaşmış olduğumuz ilk lifler. Artık yavaş yavaş yeni örneklerle devam edeceğiz. En çok aranan lifleri ihtiyaca göre sitemizde yayınlamak istiyoruz. Sizinde anlatımını istemiş olduğunuz bir örnek olursa yorum yazarak belirtebilirsiniz. Tüm modellerin açıklamalarını zamanla sitemizde bulabileceksiniz.

Çiçekli lifler günümüzde en çok örülenlerdendir. Lif örmeyi seven hanımlar süslemekten kaçınmıyorlar. Çünkü süslendiği zaman daha şık görünüme kavuşuyor. Örgü örmek örgülerin en kolayıdır. Yapılışı kolay ve 1 günde bile bitirebileceğiniz modeller mevcut. Kısa zamanda onlarca lif örebilirsiniz. Sadece çiçekli lifler gibi modeller biraz vakit alabilir. Ama inanın vermiş olduğunuz emeğe değecek.

Çiçekli Puf Lif

Çiçekli puf lif yapılışı da son zamanlarda çok soruluyordu. Artık sitede bunun anlatımını paylaşma vakti gelmişti. 2 tane video ile en ince ayrıntısına kadar sesli ve görünülü olarak aşağıda paylaşılmıştır.

Çiçekli Puf Lif Yapılışı Videolu Anlatım

VİDEO 1

VİDEO 2

Bir cevap yazın