Çiçekli Püsküllü Zarif İğne Oyası Modeli ve Anlatımı

Şimdiye kadar görmeye alışık olduğunuz modellerden çok farklı şekilde hazırlanmış çiçekli püsküllü iğne oyası modelini zevkle hazırlayacağınızdan eminiz. Aşağıda yayınladığımız videodan modelin nasıl yapıldığı hakkında fikir edinebilirsiniz.

Yazmanın ilk olarak kenarlarına zürafa çekiyorsunuz. İkinci sırada sinek kanadı modellerini hazırladıktan sonra daha sonra püsküllerinizi hazırlıyorsunuz.

blank

Modelin püsküllerini sert bir karta 40 kat ip sararak hazırlıyorsunuz ayrıntıları alttaki videodan izleyebilirsiniz. Püsküllü oya modelini bohça ve çeyizleriniz için muhakkak hazırlamanızı tavsiye ederiz. Bu modelin havlularınıza çok yakışacağından emin olabilirsiniz.

Güzel ve detaylı anlatımı için Ayşenin iğne oyaları’na youtube kanalı için hazırlamış olduğu videoya teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, destek olmayı unutmayınız.

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.