Çiçekli ve Motifli Tasarımı ile Harika Tığ İşi Oya Modelleri

Kıymetli hanımlar değerli takipçiler bugün sizler için hazırlamış olduğumuz en yeni ve en güzel tığ işi oya modellerini sizlere sunuyoruz. Detaylarını hayran kalacağınız tığ işi oya modellerini özel ve günlük kullanımlar için tercih edebilirsiniz. Zor ve ağır model seven hanımlar için oldukça gösterişli modelleri ekledik. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı tığ oyalarını sizler de detaylı şekilde inceleyerek yapabilirsiniz. Farklı tasarımıyla dikkat çeken tığ oyaları sade model seven hanımlar için tek renk tülbent kenarlarına gösterişli model sevenler için renkli tülbent kenarlarını hazırlanmıştır. Sizler de el emeğinizi kullanarak hazırlayacağınız bu modelleri çeyizleriniz için tercih edebilirsiniz. Çeyizlerin gövdesi olan tığ oyaları en güzel ve en sevilen modellerdendir. Hadi birlikte bu güzel tığ oyalarını detaylı şekilde göz atalım.

En Yeni Tığ İşi Oya Örnekleri

Görselde yer alan tek renk tülbent kenarına yapılmış olan iki renkli tığ işi oya modeli en yeni ve en güzel modellerdendir. Sizler de bu modeli inceleyerek yapabilirsiniz.

El emeği göz nuru hazırlanan tığ işi oya modeli sade ve şık görüntüsü ile oldukça güzel görünmektedir.

En sevilen modeller arasında yer alan tığ işi oya modelini sizler de yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Farklı model arayanlara hitap eden tığ işi oya modeli oldukça güzel görünmektedir. Kolay yapılan bu modeli yeni öğrenen hanımlar da yapabilir.

Zarafetin doruklarını çıkan bu güzel model asil hanımların tercihi oluyor. Sizler de mor rengin asaletinden faydalanarak bu ürünü başımızda sergileyebilirsiniz.

Yapım aşaması hızlı ilerleyen tığ oyası tek renk yazma kenarına rengarenk iplikler ile hazırlanmıştır. Sizler de bu modeli hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Seda hanımın ellerinden çıkan tığ işi oya modeli şık tasarımıyla en kolay modeller arasında tescillerde kolay yapılan bu modeli Seda hanımın Instagram sayfasından yapım aşamalarını öğrenebilir ve dilerseniz sipariş oluşturabilirsiniz.

Yapım Kolay Tığ İşi Oya Modelleri