Çıtı Pıtı Bayramlık Ceket Kazak Yelek Bebek Örgü Modelleri

Çok severek kullanacağınız bebek örgü modellerini sizler için bir araya getirdik. Bayramlarda tercih edebileceğiniz oldukça gösterişli olan ceket kazak yelek ve daha birçok örgü modelini yaparak bebekleriniz için kullanabilirsiniz. En çok tercih edilen örgüler arasında bebekler için yapılan örgüler olduğunu biliyoruz. Sizler de bebek örgü modellerini patik şapka bere ekleyerek takım haline getirebilirsiniz. Takım haline getirdiğiniz örgüler detayları ile süslenerek özel günlerde tercih edilebilir. Özel günlerin vazgeçilmezi olan farklı düğme detayları ile süslenmiş olan örgüler son zamanlarda en çok tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır el emeği göz nuru hazırlanan örgüleri yaparak hediyelik tercih edebilirsiniz. Hediyeliklerin el emeği olması onlara değer katıyor. Sizler de farklı tasarımıyla dikkat çeken örgüleri yaparak en güzel modellere sahip olabilirsiniz. Hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitireceğiniz örgüleri sizlere sunuyoruz. Yapım aşaması kolay olan yeni başlayanların bile yapabileceği örgü modellerini kısa sürede yapabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel örgü modelleri detaylı şekilde göz atalım

Kolay Örgü Modelleri

Ceket örgü modelini tek renk yaparak harika görünen modellere sahip olabilirsiniz. En güzel modelleri yaparak harika ürünlere sahip olabilirsiniz. Yapımı kolay olan model dikkat çekmeye devam ediyor.

Görselde yer alan yelek örgü modelini hayvan figürleri ile süsleyerek yapabilirsiniz. Renkli yapılan erkek örgüleri bebekleriniz için yapabilirsiniz.

Sadelikten yana olanlara görselde yer alan renkli örgü ceket modelini öneriyoruz. Dilerseniz tek renk örgüleri de yapabilirsiniz.

Kız bebek örgü modeli iki renk yapılmıştır. Pembe ve gri renk yapılan örgüyü yaparak harika modellere sahip olabilirsiniz.

Tek renk yelek örgüsünü hem kız hem erkek bebekleriniz için yapabilirsiniz. Sade yapılan örgüyü yaparak en güzel ürünlere sahip olabilirsiniz.

Erkek bebek ceket örgü modeli ponpon detayı ile süslenerek sizlere sunuluyor.

Tek renk iplik ile bel kısmı yapılan örgüyü sizlerde yaparak harika modellere sahip olabilirsiniz. Tek renk örgüyü sizlerde farklı şekilde yapabilirsiniz.

Görselde yer alan ceket örgü modeli ponpon ile çok güzel görünen yumuşacık modelleri yapabilirsiniz.

Sizler de en yeni örgü modelini yaparak maddi gelir elde etmek için satışa sunabilirsiniz.

Yapım aşaması kolay olan örgü tek renk yapılmıştır. Tahta düğme detayları örgü modelini çok güzel göstermektedir. Sizler de sade görünen örgü modelini çiçek detayları ile süsleyerek kullanabilirsiniz.

En sevilen yelek örgülerini yaparak harika modellere sahip olabilirsiniz. Dilerseniz daha fazla renk kullanarak da yapabilirsiniz.

Tek renk yapılan örgü modelini sizler de hem erkek hem kız bebekleriniz için yapabilirsiniz.

Gri renk yapılan tek renk örgü modeli pembe düğmeler ile süslenmiştir. Farklı figürler ile örgü modelini yapabilirsiniz.

Renkli yapılan örgü modeli şık tasarımı ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Anne-kız kombinlerinize çok yakışacak olan örgüyü sizlerde çizgili yapabilirsiniz.

Kulaklı örgü modelini sizlerde hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

En Yeni Örgü Modelleri