Boncuklu fiyonk oyası yapılışı

Çıtı Pıtı Boncuklu Fiyonk Oyası Anlatımlı Yapılışı

İğne oyasından hem çıtı pıtı hem kolay yapılan boncuklu fiyonk oyasının anlatımlı yapılışı. Çıtı pıtı oyaları sevenleri görebilir miyiz?

Boncuklu fiyonk oyası

Çıtı pıtı iğne oyaları çok beğeniliyor. Yeni hobiler olarak en kaliteli oyaların anlatımlarına çıtı pıtı görünen boncuklu fiyonk oyasıyla devam ediyoruz. Özellikle de yazmalarına çok yakışacak olan iğne oyası modeli. Paylaştığımız yazma modeli mervenin iğne oyaları instagram sayfasına ait. Anlatımlı video ise marifetli eller kanalına aittir. Bu güzel modelleri bizimle paylaşan arkadaşlarımıza yeni hobiler sitesi olarak teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Boncuklu İğne Oyaları Neden Çok Seviliyor?

Boncuklu oyalar başörtü kenarlarında daha şık durduğu için daha çok seviliyor. Anadoluda başörtüleri bayanların örtülerini görmüşsünüzdür, rengarenk boncuklar ile süslenmişlerdir. Karadeniz bölgesinde daha fazla karşılaşırsınız boncuklu yazmalara. Son zamanlarda boncuklu oyalarında yenileri çıkmaya başladı. Farklı motiflerin birleştirilmesiyle yeni yeni boncuklu oyalar yapılıyor. Örneğin şimdiki modelde fiyonklu oya ile boncuklu model birlikte kullanılmış. Fiyonklara iliştirilen boncuklar sayesinde ortaya çıkan oya modeli çok da cidi olmuş. Öğrenmek isteyenler burada mı?

Boncuklu Fiyonk Oyası Yapılışı

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın