Çıtı Pıtı Görüntüsü ile Harika İğne Oyası Modelleri

Merhaba hanımlar sizler için hazırlamış olduğumuz  çıtı pıtı en güzel iğne oyası modellerini sizlere sunuyoruz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı iğne oyalarını yaparak harika ürünlere sahip olabilirsiniz. Tek renk tülbent kenarına tek renk iğne oyası yapanlar günlük yaşamda kullanırken renkli tülbent kenarlarını renkli iğne oyası seçerek günlük kullanıma uygun hale getirebilirsiniz. Dilerseniz de pul ve boncuk detayları ekleyerek de bu modelleri süsleyebilir ve özel günlerde tercih edebilirsiniz. En çok tercih edilen modelleri sizlere sunmaya devam ederken sizler de bu modelleri yaparak maddi kazancı elde etmek için satışa sunabilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı işçilik bu modeli hanımlara önerirken sizler de hamaratlığınızı sergilemek için o modelleri yapabilirsiniz. Hadi birlikte en yeni iğne oyası örneklerine göz atalım.

Kolay İğne Oyası Örnekleri

Tek renk tülbent  kenarına yapılan rengarenk hazırlanmış olan iğne oyası modeli çok kolay yapılmaktadır. Sizler de kolay yapılan bu modeli yeni başlamış olsanız bile yapabilirsiniz.

Renkli yazma kenarına yapılan en yeni ve gösterişli iğne oyalarını sizler de yaparak harika çeyiz sandıkları oluşturabilirsiniz. Oldukça şık görünen modeli özel günlerde tercih edebilirsiniz.

Gri yazma kenarına yapılan en sade ve günlük kullanıma uygun olan modeli yapabilirsiniz. Çok basit olan modeli sizlere öneriyoruz.

Kibar model sevenlere hitap iğne oyası çok gösterişli. Sizler de bu modeli özel günlerde tercih edebilirsiniz.

Sade Şık İğne Oyası Modelleri