Çıtı Pıtı Şahane İğne Oyası Modelleri

Çok güzel görünen iğne oyası modellerini sizler için hazırladık. En yeni iğne oyalarını detayları ile süsleyebilirsiniz.Tek renk yazma kenarına yapılan gösterişli iğne oyalarını sizlere sunuyoruz. Aksesuar olarak da sizlerde harika görüne  iğne oyası modellerini yapabilirsiniz. Yenihobi.com  olarak  en çok satan ve maddi gelir elde edeceğiniz iğne oyası modellerini basit şekilde yapabilirsiniz. Gelin birlikte en yeni iğne oyası modellerine çeyizlerinize yapmanız için göz atalım.

Kolay ve Gösterişli İğne Oyası Örnekleri

Mor yazma kenarına yapılan iğne oyası modelini sizlerde yapabilirsiniz.  En güzel iğne oyalarını sizlerde detayları ile süsleyebilirsiniz. Hemen yaparsanız kısa sürede bitecek kadar kolay olan iğne oyalarını sizlere sunuyoruz.

Aksesuralı iğne oyası modellerini kolay şekilde yapabilirsiniz. Tek renk yazma kenarına gösterişli iğne oyalarını yapabilirsiniz. İğne oyası bohçaları süslemeye devam ediyor.  Sadelikten yana olanlar için oldukça uygun olan iğne oyalarını sizlerde yapabilirsiniz.

En yeni iğne oyası modelini sizlerde yapabilirsiniz.

Tülbent kenarına yapılan harika iğne oyalarını günlük kullanım için tercih edebilirsiniz.

Mor yazma kenarına yapılan dağ model iğne oyalarını en güzel şekilde hazırlayabilirsiniz.

Havlu kenarına yapılan çıtı pıtı iğne oyası modelini hemen yaparsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Mavi renk iğne oyaları sizler için seçilmiştir.

@igneoyalarim.derya Instagram hesabından harika görünen iğne oyası modellerini yapabilirsiniz.

Çiçekli iğne oyalarını sizlerde detayları ile süsleyerek yapabilirsiniz. Kolay yapılan iğne oyalarını en güzel şekilde süsleyebilirsiniz.

Kibar ve çıtı pıtı iğne oyası oldukça şık görünmektedir. Son zamanların en çok satan iğne oyalarını sizlere sunuyoruz.

Fiyonklu iğne oyası modeli oldukça güzel görünmektedir.  Marifetli kadınların yapacağı el emeği göz nuru modelleri sizlerde iğne oyası olarak yapabilirsiniz.

Mevlütler için en güzel iğne oyası modelini yapabilirsiniz. Kolay ve güzel iğne oyaları sizlerde yapabilirsiniz.

Kırmızı olsun beş fazla olsun diyenlere en güzel iğne oyalarını sunuyoruz.

Küçük iğne oyası modellerini sizlerde yaparak altın günlerinde kullanabilirsiniz. Basit olan iğne oyaları oldukça güzel görünmektedir.

Gala çiçeği iğne oyası modellerini sizlerde yapabilirsiniz. Başörtüleri arasında en şık görünen modeli sizlere sunuyoruz.

Motifli iğne oyası modellerini sizlerde çeyizlerinize yapabilirsiniz. Maddi gelir elde etmek için pahalı satış yapan iğne oyalarını yapabilirsiniz.

İpliklerin harika uyumunu sizlerde havlu kenarlarına yapabilirsiniz. Görselde yer alan şahane iğne oyası modelini yapabilirsiniz.

Marifetli elleri olan hanımlara ağır görünen iğne oyasını sunuyoruz.

Yapraklı iğne oyası modelleri detayları ile sizler için seçilmiştir.

Sarı yazma kenarına sizlerde beyaz ve sarı iğne oyası modellerini yapabilirsiniz. En yeni iğne oyalarını yapabilirsiniz. Kadınların vazgeçilmezi olan iğne oyası modelleri oldukça şık görünmektedir.

Çiçekli iğne oyası modelleri içinize baharı getirecektir. İki renk yapılan iğne oyası modelini tek renk yapabilirsiniz.

Namaz örtüsü olarak güzel beyaz yazma kenarına yapılan iğne oyası modellerini yapabilirsiniz.

Papatya model iğne oyası modeli en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Motifli İğne Oyası Modelleri

Zarif ve Güzel İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: İğne oyası songül (Youtube)

Çok zarif iğne oyası modelini sizler için ekledik. Yeşil iplik ile başlanan iğne oyası modeline iki zürafa yaparak başlıyoruz. Geçişi de zürafa olarak sayıyoruz. Üçüncü zürafaya geri dönüyoruz. Pırpır yaparak devam ediyoruz. İplik numaralarını videodan öğrenebilirsiniz. Oldukça kolay ilerleyen iğne oyası modelini yeni başlayanlarda yapabilirsiniz. Tek renk pembe yazma kenarına yapılan çıtı pıtı iğne oyalarını yapabilirsiniz. Sizlerde sade model iğne oyası modellerini seviyorsanız videoyu izleyerek en güzel iğne oyalarını yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Diğer tığ oyaları, örgü modelleri, dantel modelleri, boncuk oyaları, lif modelleri içeriklerine de göz atabilirsiniz.