Tek Sıra Tığ Oyası Yapılışı

Çıtı pıtı tek renk sıralı oya modeli yapılışı

Tığ oyası anlatımlarında bugün çıtı pıtı tek renk sıralı oya modelinin yapımını paylaşıyoruz. Tek renk ve sıralı oya modelleri arayanlar için bu güzel örnek paylaşılmıştır.

Tek Sıra Oya

Bir örümcek ile başlanıyor. Tığ ile yapılan tek sıra oya modelinde tek renk kullanılarak yapılmıştır. Yazma ve tülbent yapacak olan kişiler namaz başörtüleri ve mevlüt örtüleri için kullanılabilir bir modeldir. Çıtı pıtı oya yapımı kolay olup sizi hiç zorlamayacak. Hayatında bir defa olsun eline tığ almış olan birisi iseniz videosu izleyerek tek renk sıralı oyayı yapabilirsiniz. Belkıs arkadaşımın videosunu paylaştığı örneğin yapımını biz sizin için buraya ekledik.

Tek Sıra Oya Modeli

Tığ oyaları anlatımlarını beğeniyor musunuz? Bu konudaki görüşleriniz bizler için önemli. Sizler yorum yapıp oya anlatımı isteğinde bulunduğunuz zaman bizde paylaşımlarımızı ona göre şekillendiriyoruz. Genelde videolu anlatım istendiğinden dolayı oyaları böyle paylaşmaktayız. Aşağıdaki örnek de kolay oya yapmak isteyenler için paylaşılan bir örnektir. En güzel tığ oyaları için bizi takipte kalın. Hepiniz çok seviliyorsunuz.

Tek Sıra Tığ Oyası

Tek Renk Sıralı Oya Yapılışı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir