Çıtır Çıtır Görünen En Güzel Tığ İşi Oya Modelleri

Merhaba hanımlar. Bugün sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel tığ işi oya modellerini sizler için bir araya getirdik. Farklı tasarımı ile dikkat çeken rengarenk tığ modellerini yaparak harika modellere sahip olabilirsiniz. El emeği göz nuru hazırlanan tığ işi oya modelleri değerli çeyiz sandıklarının gözdesi olmaya devam ediyor. Farklı tasarımıyla dikkat çeken tığ işi oya modelleri detayları ile sizlerin beğenisine sunuyoruz. Boncuk ve çiçek detaylarını eklenmiş olduğu tığ oyaları son zamanlarda en çok satan tığ modelleri arasında yer almaktadır hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebileceğiniz yapım aşaması kolay olan tığ oyaları yaparak maddi kazanç elde etmek için satıcasına sunabilirsiniz. En yeni daha önce hiç görmediğiniz tığ işi oya modellerine hadi birlikte detaylı şekilde göz atalım.

En Yeni ve Sade Tığ İşi Oya Örnekleri

Tek renk tülbent kenarına yapılan en çok sevilen tığ işi oyası şık tasarımı ile sizlere sunuluyor. Farklı model sevenlere hitap eden tığ oyalarını sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Merhaba havlu kenarında görmüş olduğunuz pırpır model tığ işi oya modeli banyolarınıza çok yakışacak. Banyolarınıza çok yakışacak olan o güzel tığ işi oya modelini özel günlerde tercih edebilirsiniz.

Tek renk tülbent kenarına yapılan siyah renk tülbent tercih edilerek hazırlanmış olan rengarenk yapılmış olan tığ modelini sizler de yaparak harika ürünlere sahip olabilirsiniz.

Mavi renk tülbent kenarına yapılan gösterişli tığ işi oya modeli yeni öğrenen hanımlar için oldukça uygundur. Yeni yapmaya başlayanların kısa sürede yapıp bitireceği bu modeli sizlere sunuyoruz.

Tığ işi oya modelinde kullanılan boncuk detayları çok güzel görünmektedir. Sizler de gösterişli modelleri hazırlamak istiyorsanız tığ oyalarını yapabilirsiniz.

Renkli tülbent kenarına yapılan tülbent içindeki renklerden faydalanarak yapılan tığ işi oya modeli çok güzel görünmektedir. Sizler de bu güzel tığ oyalarını yaparak çeyizlerinize ekleyebilirsiniz.

@oyalarim.nurnahar Instagram hesabından en yeni ve sade görünen birbirinden güzel tığ işi oya modellerini sipariş oluşturabilirsiniz.

Sade model seven hanımları hitap eden tığ işi oya modelini sizler de yaparak günlük kullanıma uygun hale getirebilirsiniz.

Beyaz tek renk tülbent git önüne yapılan fiyonklu tığ işi oya modeli sarı pembe mavi renkler kullanılarak hazırlanmıştır. Sizler de bu güzel tığ işi oya modelini dilediğiniz renklerde hazırlayabilirsiniz.

Yapım aşaması güzel ve hızlı ilerleyen tığ modellerini sizler de yapabilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan yeni öğrenenlere hitap eden tığ işi oya modellerini sizler de yaparak harika modellere sahip olabilirsiniz. Çeyizlerinize çok yakışacak olan tığ modellerini sizler de yaparsanız değerli çeyiz sandıkları oluşturabilirsiniz.

En Güzel Tığ İşi Oya Modelleri