İnci boncuklu yazma oyası

Çıtır Çıtır Yeni Model Tığ Oyası Boncuklu Yazma Modeli

Boncuklu tığ oyalarının bu yıl en çok beğenileni seçilen yazma oyasının anlatımı. Boncuklarla yazmalarını renklendirmek isteyenleri görelim.

İnci boncuklu tülbent

Eski tip tığ oyalarını yerini yeni modellere bırakıyor. Hanımlar artık sade modelleri tercih etmiyorlar. Motifli oyalar her ne kadar daha fazla uğraştırmış olsa da daha çok karşımıza çıkıyor. Geçmişte yazma kenarlarına yapılan tığ oyaları genellikle tek sıra halinde boncuklarla süslenip sade bir görünüm kazanıyordu. Fakat şimdilerde yapılan oyalar daha göz alıcı. O zamanlar hem çeşit çeşit boncuklara ulaşmak mümkün değildi, hemde bu kadar yeni tığ oyası modeli bulunmuyordu.
tığ oyası boncuklu yazma
Günümüzde de yazma kenarlarında boncuklu oyalar kullanılıyor. Tığ ile muhteşem yazmalar yapabilen marifetli eller çeyizlik yazma yapmayı da göz ardı etmiyor. Yeni moda olan boncuklu tığ modelinin her bir oyasında 3 tane inci boncuk kullanılmıştır. Bu inci boncuklar özenle oyaya işlenip modeli ortaya çıkarmıştır. Dışarıdan bakanların hayran kalacakları model rte.gul.38 ınstagram hesabına aittir. Anlatımlı video ise oya sandığım adlı kanaldan alınmıştır.

Yeni videolarımızdan ilk senin haberin olsun istiyorsan sitemizi favorilerine eklemeyi unutma!

Tığ Oyası Boncuklu Yazma Modeli Yapılışı

“Çıtır Çıtır Yeni Model Tığ Oyası Boncuklu Yazma Modeli” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir