Cıvıl Cıvıl Bebek Örgü Modeli Çok Paylaşıldı

Bebek örgüleri arasında en çok dikkat çeken ve gösterişli olan modelleri sizler için bir araya getirdik. En güzel örgü modellerini hamile anneler için yapabilirsiniz. Detayları ile el emeğinin yoğun olduğu örgüleri sizlere sunuyoruz. Yenihobi.com olarak  çok kolay yapılan örgü modellerini yeni başlayan hanımlarda yapabilirsiniz. Kış aylarına çok yakışacak sımsıcak tutacak birbirinden güzel yelek, kazak, atkı, bere modellerini yapabilirsiniz. Çok satan ve en çok beğeni alan örgü modellerini sizlerde yapabilirsiniz. Gelin birlikte çiçekli bebek örgütlerine detaylı şekilde göz atalım.

Tulum Yelek Kazak Örgü Modelleri

Kapüşonlu yelek ve ceket örgüsü erkek bebekleriniz için seçilmiştir. El emeğinin yoğun olduğu zor yapılan örgüleri marifetli kadınların beğenisini sunuyoruz. Düğme detayları ile de en güzel örgüleri süsleyebilirsiniz.

Kız çocuk ceket örgüsü kırmızı düz örgü ile yapılmıştır. Üzerine yapılan bulut desenleri çok farklı ve güzel görünmektedir. Çok satan bu ceket modelini sizlerde yapabilirsiniz.

Beyaz tulum örgüsü pembe yelek ile set şeklinde hazırlanmıştır. Sizlerde en kolay örgü modellerini hazırlayarak Instagram sayfanıza ekleyebilirsiniz. Kullanılan iplik örgüsünü duruşunu etkilemektedir.

Kız bebeklerinize özel günlerde kullanmak için elbise örgü modellerini yapabilirsiniz. Kabartma desenli elbise örgüsü oldukça şık görünmektedir. Hediyelik olarak elbise örgü örneğini kaydederek yapabilirsiniz.

Çok satan elbise örgüsü Youtube’de çok tıklanan arasında yer almaktadır. Kurdele detayı ile süslenen elbise modeli mevlitlere çok yakışacaktır. 

Erkek bebek ceket örgüsü düz ve sade olması ile naif annelerin tercihi olmaya devam ediyor. En yeni ceket modellerini sizlerde basit şekilde yapabilirsiniz.

En yeni yelek örgüsünü sizlerde kolay şekilde yapabilirsiniz.

Ceket örtüsünde yer alan figür detayları çok güzel görünmektedir.

Erkek tulum ve ceket örgüsünü koş aylarında birlikte kullanabilirsiniz. Yapımı basit olan örgü 1 günde bile yapabilirsiniz. Kız bebekleriniz için de farklı renkler tercih edebilirsiniz.

İki renk tercih edilen ceket örgü modeli çok güzel görünmektedir. Çizgili örgü modelini hem baba için hemde çocuk için el emeği hazırlayabilirsiniz sevdiklerini mutlu edebilirsiniz.

Yelek örgü modelini en yeni örgü modelleri arasında yer almaktadır. Detayları ile kendi zevkinize göre yelek örgüsünü süsleyerek harika görünüm yakalayabilirsiniz. 

Kız bebek örgü elbise modeli yelek örgüsü ile set şekilde hazırlanmıştır.

Çizgili ceket ve tulum örgü modeli en güzel şekilde sizlerin beğenisine sunuluyor.

Farklı figür detayları ile örgü modelini tasarlayabilirsiniz. Kısa kol örgü modeli en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Ceket örgü modeli renkli yapılarak harika görünüme ulaşmış. Sizlerde zevkinize göre örgüyü tasarlayabilirsiniz.   

Pantolon ve ceket örgü modelini hem kız hem erkek bebekler için uygundur. Düğme detayı ve farkı şekilde örgüyü daha güzel hale getirebilirsiniz.

Şeker pembesi örgüyü şapka detayı ekleyerek yapabilirsiniz. En yeni tulum örgü modelini daha çok kız bebek anneleri tercih ediyor

En Yeni Bebek Örgü Modelleri

 Çok Güzel ve Kolay Bebek Örgü Modelleri

Kaynak: Elif Pirenvise (Youtube) 

Merhaba hanımlar bugün sizler için videomuza küçücük yenidoğan yelek modelini sunuyoruz. 0-6 için uygun olan yelek modelinin ölçüleri omuzdan etek ucuna kadar olan uzunluk 29 cm, genişlik 26 cm dır. Bu yeleğin küçük olmasının sebebi 3.5 numara şiş kullanılması ve merino %100 yün iplik kullanılmasıdır. Sizler nako elit bebek ipini tercih edebilirsiniz. Takım olması için patik ile birlikte tercih edebilirsiniz. Yeleğimize ön parçalar ile artırarak öreceğiz. Kol altı yaka oyuntusunu yaparak ön kısmı tamamlayacağınız. Toplamda 5 adet düğme kullanıldı. Siz dilediğiniz renklerde düğme tercih edebilirsiniz. Detaylarını videoyu izleyerek ulaşabilirsiniz.

Diğer iğne oyası modelleri, tığ oyaları, dantel modelleri, boncuk oyaları, lif modelleri içeriklerine de göz atabilirsiniz.