Cıvıl Cıvıl Boncuklu Tığ İşi Oya Modelleri

Cıvıl cıvıl boncuklu tığ işi oya modelleri ile sizlerin karşısındayız. Boncuklar biliyorsunuz sadece tığ oyalarına değil tüm el işi modellerine şıklık katıyor. Sizin de seveceğinizi düşündüğüm bu boncuklu tığ işi oya modelleri birbirlerine taş çıkartacak kadar güzel. Hem çeyizlerinde, hem evinizde bulunmasını gerektiğim bu modelleri gelin isterseniz yakından bir inceleyelim, ne dersiniz?

En Çok Tercih Edilen Tığ İşi Oya Modelleri

Boncuklar en çok nasıl kullan ılıyor derseniz cevabı görselde saklı. Görselde de gördüğünüz gibi başörtünüz desensiz sadece tek renk ise ve bu başörtü kenarında da yine başörtü renginden bir tığ oyası kullanacaksınız bunu boncuklar ile hareketlendirebiliyorsunuz. En çok tercih edilen yöntem bu. Sizin de çok seveceğiniz bu tığ oyası bir o kadar da zarif ve gösterişli. Hem de yapılışı bir o kadar da kolay. İnternet veya YouTube’dan da videolu olarak anlatımlı bir şekilde boncuklu tığ oyalarının yapılışı hakkında da bilgi alabilirsiniz. Bu sizin işinizi daha da kolaylaştıracak. Zamanınızdan kazanacaksınız.

Az önce bahsettiğim yöntemin bir kullanışını da bu görselde görmek mümkün. Ayrıca bu boncuklu tığ oyaları en çok sipariş alan modellerden. Bazı hanımlar tığ oyası yaparak para kazanıyor ve bu oldukça güzel bir fikir. Siz de para kazanmak istiyorsanız tığ oyaları yapabilirsiniz. Boncuklu tığ oyalarında ise sizi zorlamayacak birbirinden güzel modeller seçtik. Siz de hoşunuza giden bir modeli seçip başlayabilirsiniz. 2019 yılında çok sevilen bu modeller 2020 yılında da sipariş almaya başladı.

Mesela bu boncuklu tığ oyasının yapılışı da bir o kadar kolay. Hemen hemen her bayanın yapabileceğini düşündüğüm bu tığ oyasını siz de yapabilir hatta havlu kenarlarında da kullanabilirsiniz. Çünkü havlu kenarına artık en çok yakışan el işi türlerinden biri de tığ oyaları.

Çok Sevimli Boncuklu Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.