Mutlaka Yapmanız Gereken Örgü Yelek Modeli

Çocuğu Olanların Mutlaka Yapması Gereken Örgü Yelek Modeli

Çocuklarınız üşümesin diye mutlaka yapmanız gereken örgü yelek modeli. Bir gününüzü ayırarak çocuklara hem şık hemde kolay örülebilen bir yelek yapabilirsiniz.

Kış aylarında kadınların en çok aklına gelen işlerin başında örgü işleri geliyor. Daha çok çocuk örgüleri yapılsa da kendileri içinde örgüler yapmaktan geri kalmıyorlar. Bu örgülerin yapımını bilmeyenler ise anlatımlı modellerle kendilerine örnek çıkarmayı başarabiliyorlar. Örgülere baktığınız zaman mutlaka bende yapmalıyım diyeceksiniz. Hem kız hemde erkek bebekler için kısa yoldan tek parça halinde örülen bir yelek modelinin anlatım sayılarını paylaşacağız. Resimlerin üzerine bakarsanız yelek örülüşünde ilmek sayıları ve yerleri gösterilmiştir.

Mutlaka Yapmanız Gereken Örgü Yelek Modeli 1

3/6 aylık bebeğe, ipim nako lüks minnoş, 3 numara şiş kullanılmıştır, 150 ilmikle başladım 15 sıra 2 ters 2 düz gidilmiştir.

Mutlaka Yapmanız Gereken Örgü Yelek Modeli 2

Modelin yakından çekimi

Mutlaka Yapmanız Gereken Örgü Yelek Modeli 3

Aralara 7 ilmik düz örülmüştür.

Mutlaka Yapmanız Gereken Örgü Yelek Modeli 4

Yeleğin bitmiş hali.

Örgücü Kadınlar Bu Yelekleri Çok Beğendi

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

“Çocuğu Olanların Mutlaka Yapması Gereken Örgü Yelek Modeli” üzerine 5 yorum

Bir cevap yazın