Çocuk Patik Elbise Ceket Örgü Modelleri Çok Sevildi

Merhaba Hanımlar. Bugün sizler için birbirinden güzel bebek örgü modellerini ekledik daha önce hiç görmediğiniz örgülerin yer aldığı yazımızı mutlaka incelemelisiniz. Boncuk ve çiçek detayları ile süslenen örgüler son zamanların en çok tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır. Sizler de bu güzel modelleri inceleyerek maddi kazanç elde etmek için yapıp satışa sunabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel örgü modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Renkli İplik ile Örgü Modelleri

Kız bebek elbise örgü modelini sizlerde pembe renk üzerine yapılan küçük detaylar ile süsleyebilirsiniz. Çok güzel görünen örgüyü hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Tulum örgü modelini sizlerde patik örgü modeli ile birlikte set haline getirebilirsiniz. Fiyonk detayı ile süslenen örgü modelini sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Süveter örgü modeli sadeliği ile dikkat çekmeye devam ediyor. Kenar detaylarında yer alan açıklık son zamanların en çok tercih edilen süveter modelleri arasında yer almaktadır.

Kırmızı kazak örgü modelini sizlerde pul detayları ekleyerek süsleyebilirsiniz. El emeğinin yoğun kullandığı örgü modelini hamile annelere hediye edebilirsiniz.

Görselde yer alan boncuk detaylı yelek ve patik örgü modelinde yer alan çiçek detayları şık tasarımı ile dikkat çekmeye devam ediyor. Sizler de bu güzel modeli torunlarınız için yapabilirsiniz.

Yapımı kolay olan elbise örgü modeli kız bebeklerinize çok yakışacak. Sade şekilde hazırlanan örgüyü fiyonk detayı ile süsleyerek hazırlayabilirsiniz.

Daha önce hiç görmediğiniz örgü modelini sizlerde yapabilirsiniz. İki renk hazırlanan örgü modelini zevkinize göre renk seçerek yapabilirsiniz.

Beyaz örgü modeli set halinde hazırlayarak takım haline getirebilirsiniz. Kabartmalı örgü modeli en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Sade ve tek renk yapılan örgü modeli 0-1 yaş için çok uygundur. Ceket örgüsü farklı düğme detayları ile süslenmiştir.

Görselde yer alan örgü yelek modeli püsküllü detayı ile farklılık göstermektedir. Yapımı kolay olan örgüyü hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Takım halinde hazırlanan örgü modelini sizlerde pratik şekilde yapabilirsiniz. Sadelikten yana olan annelere görselde yer alan örgü modelini öneriyoruz.

Yelek örgü modeli erkek bebekleriniz için tasarlanmıştır. Sizler de hem kız hem erkek bebekleriniz için renk tonu değiştirerek yapabilirsiniz.

Yeni doğan örgü modeli kış aylarında en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Kolay yapılan örgüleri sizler de yeni başlamış olsanız bile yapabilirsiniz.

Yelek örgü modelini sizler de tek renk yapabilirsiniz. Çok kolay yapılan örgüleri sizlerde hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Çiçek detaylı örgü modelini elbise örgüleriniz üzerine yapabilirsiniz. Sade ve şık görünen örgüyü gül detayı ekleyerek süsleyebilirsiniz.

Elbise örgülerini sizlerde pratik şekilde yaparak annelere hediyelik olarak yapabilirsiniz. En çok satan örgü modelini yaparak maddi gelir elde etmek için satışa sunabilirsiniz.

Erkek yelek örgü modeli erkek annesine bebeklere hediyelik olarak hazırlayabilirsiniz. Kullanılan iplik ve şiş numarası örgü modelinin kalıp gibi durması için oldukça önemlidir.

Kolay Örgü Modelleri