Çocuklarınız için En Doğal Örgü Modelleri

Bebek örgü modelleri arasında en çok tercih edilen el emeğinin yoğun olduğu örgüleri sizlere sunuyoruz. Tek renk yada renkli tercih edeceğiniz örgüleri kış aylarında tercih edebilirsiniz. Ceket, yelek, atkı, bere birçok örgüyü sizler için ekledik. En yeni çok iddialı olan hiç görmediğiniz örgü modellerini torunlarınız için yapabilirsiniz. Farklı model isteyen kadınlar en yeni modelleri sizler için özenle topladık. Yenihobi.com olarak yapım aşaması kolay olan örgüleri yeni başlayanlar da yapabilirsiniz. Buyrun birlikte hem kolay hem gösterişli örgü modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Kolay ve Şirin Örgü Modeli Örnekleri

En yeni bebek örgü modelini ister tek renk isterse rengarenk yapabilirsiniz. Çok kolay yapılan örgüyü en güzel şekilde hazırlayabilirsiniz.

Sadelikten yana olan annelerin tercihi olan örgü modelini sizlere sunuyoruz. Oldukça kullanışlı olan örgü modelini en güzel detaylar ile süsleyebilirsiniz.

Çok gösterişli olan örgü modelini süslü annelerin kızları için tasarlandı.

Ceket örgüsünü ve yelek örgüsünü set şeklinde yaparak kullanabilirsiniz.

Cıvıl cıvıl içimize baharı getirecek olan örgüler anne-kız kombinleriniz için yapabilirsiniz.

Hem kolay hemde güzel model arayan hanımlar görselde yer alan örgü modelini hemen yapabilirsiniz.

Ceket örgü modeli düz renk örgüler arasında yer almaktadır. Çok kullanışlı olan örgüyü hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede basit şekilde bitirebilirsiniz.

Şapka örgü modelini kabartmaları tercih ederek yaparsanız hem daha kalın hem daha güzel görünecektir.

Elbise örgü modelini sarı renk tercih ederek çok güzel görünüme ulaştırabilirsiniz. Beyaz çorap örgüsünü dilerseniz kendiniz yapabilirsiniz.

Çiçekli ceket örgü modelini farklı düğme detayları ile kombin şeklinde hazırlayabilirsiniz.

Şapka örgüleri arasında en çok tercih edilen siyah-beyaz örgüyü sizlere sunuyoruz.

Sarı renk yelek örgüsünü ayıcık detayı ekleyerek yapabilirsiniz. En güzel yelek örgülerini hem kız hem erkek bebekleriniz için yapabilirsiniz.

Tulum örgü modeli düz örgüler arasında en çok beğeni alan modeldir. Sizlerde düz şekilde örüp basit olan örgüyü bitirebilirsiniz.

Yelek örgü ve kazak örgüsü olacak olan beyaz renkteki örgü modelini farklı renklerde yapabilirsiniz.

Ayıcık figürlü örgü modelini erkek ve kız bebekleriniz için tercih edebilirsiniz.

Hayvan figürlü örgüler en çok kahve renk örgüler için tercih ediliyor.

Fiyonk detayı ekleyerek harika görünen örgü modellerini yapabilirsiniz. Sadelikten yana olan hanımlara en yeni örgü modelini öneriyoruz.

Kahve renk tonları erkek bebekler için yapılan örgülere çok yakışıyor.

Kiraz örgüsü ile yapılan örgü modeli diş kaşıyıcı olarak tasarlanmıştır. Hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Kırmızı ve beyaz renk örgü çok güzel görünmektedir.

Siyah zemin üzerine papatya model çiçekler ile en güzel örgü modeli yapılmıştır.

Krem renk tonları çiçekli örgü modelleri ile birlikte kullanılmıştır. En yeni örgüyü sizlerde dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz.

Pembe renk tulum örgüsü çok şık görünmektedir. Harika görünen örgüyü erkek bebekleriniz için başka renk tercih ederek yapabilirsiniz. Sadelikten yana olan annelerin tercihi görselde yer alan örgü modelinden oluyor.

Çiçekli Örgü Modelleri

Üç Boyutlu Örgü Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Orgukatalogu (Youtube)

Video da yer alan yelek modelinde 15 sıra 2 ters 2 düz örgü yapıldı. 7 ilmek kenarına haroşe yapıldı. 1 ters atıldı kenarın düz olması için. Modelin adı ise kabartmalı 3 boyutlu v modeldir. Kolay yapılan yelek örgüsünü yeni başlayanlar da yapabilirsiniz. Yapım aşamasını videoda detaylı şekilde izleyerek sizlerde yapabilirsiniz. Kız bebek örgüsü olması için de pembe renk tercih edebilirsiniz. Düz yelek örgü modeli alttan başlanarak yapılmıştır. Omuz kısımları dikişli olan yelek örgüsü arka ön ayrı şekilde hazırlanarak birleştirilir. Çok kullanışlı olan örgüyü basit şekilde yapabilirsiniz. Detaylarını izleyerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Diğer iğne oyası modelleri, tığ oyaları, dantel modelleri, boncuk oyaları, lif modelleri içeriklerine de göz atabilirsiniz.