Çok Aranan Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

Tığ işi boncuklu oya modelleri şık görünümüyle hanımlar tarafından çok tercih ediliyor. Bu boncukların oluşturduğu tığ işi oya modelleri harika görünüyor. Başörtüsünde ve havlu kenarında kullanabileceğiniz bu oyaların yapılışı da çok kolay. Biz hanımlar hem kolay yapılabilen hem de oldukça şık duran tığ oyalarını tercih ediyoruz. Şimdi dilerseniz hanımlar tarafından çok aranan tığ işi boncuklu oya modellerini beraber inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Sevilen Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

blank

Görselde gördüğünüz tığ işi boncuklu oya modeli çok seviliyor. Beyaz başörtüsü kenarına da bu tığ oyası çok yakışmış. Üstelik bu tığ işi boncuklu oya modelinin yapılışı çok kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bu tığ oyasını siz de yapabilirsiniz. Yapılışı hakkında İnternet veya YouTube’dan bilgi alabilirsiniz. Video izlemek sizin işinizi daha kolaylaştıracaktır. Anlatımlı olması tığ işi oya modelinin yapılışını da kolaylaştıracaktır.

blank

Görselde gördüğünüz tığ işi boncuklu oya modeli çok sipariş alıyor. Sizler de bu tığ oyalarını hobi olarak yapmanın yanı sıra, kazanç elde etmek için de yapabilirsiniz. Harcadığınız emeğe ve kullandığınız malzemeye göre de bu tığ işi oya modellerinin fiyatını kendiniz belirleyebilirsiniz.

blank

Tek renk başörtüsüne tek renk tığ işi oya modeli çok yakışıyor. Bu tığ oyasını boncuklarla tercih ettiğimizde daha da şık bir görüntü ortaya çıkıyor. Sizlerin de tercihi bu yönde olabilir. Bu tığ işi oya modeli hanımlar tarafından da çok ilgi gördü ve görmeye de devam ediyor.

blank

Tek renk başörtüsüne tek renk tığ işi oya modeli tercih edecekseniz bunu boncuklarla hareketlendirebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz tığ işi boncuklu oya modelinin yapılışı çok kolay. Bu oya modelini yaparak kazanç elde edebilirsiniz.

blank

Başörtüsü kenarına çok yakışan bu tığ işi oya modeli havlu kenarına da çok yakışacaktır. Sizler de havlu kenarını daha güzel bir hale getirmek istiyorsanız boncukları tercih edebilirsiniz. Havlu kenarında yalnızca dantel değil, iğne oyası ve tığ işi oya modeli de tercih ediliyor.

En Harika Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.
Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.