Çok Basit Yapılan Bebek Örgü Modelleri

Merhaba hanımlar sizlere hazırlamış olduğumuz bebek örgü modelleri ceket, kazak, bere, atkı, patik örgü modellerini yaparak en güzel şekilde bebeklerinize ürünler hazırlayabilirsiniz. Çok seveceğiniz bebek örgü modelleri şık tasarımıyla hazırlanmıştır. Sizler de bebek örgü modellerini çiçek ve boncuk detayları ile hazırlayabilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı örgüleri dilerseniz tek renk dilerseniz de rengarenk yapabilirsiniz. Dilerseniz örgü modellerini farklı düğme detayları ile de süsleyebilirsiniz. Oldukça şık görünüm yeni öğrenen hanımlar içinde ekledik. Yeni öğrenenlerin bile yapabileceği kadar kolay örgü modellerini yaparak en yeni modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Hadi birlikte bu örgü modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Yeni Örgü Modelleri

Görselde yer alan ceket örgü modeli tahta düğme detayları ile hazırlanmıştır. Sizler de bu güzel örgüyü yaparak en yeni ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Pembe renk yapılan örgü modeli ceketler arasında en çok tercih edilen modelleri kız bebekleriniz için yapabileceğiniz bu örgü modeli dilerseniz farklı renkler tercih ederek erkek bebekler için de yapabilirsiniz.

Görselde yer alan krem renk tonları ile hazırlanmış olan örgü modelini tahta düğme detayları ile süsleyebilir ya da dilerseniz farklı renklerde süsleyerek yapabilirsiniz.

Yelek örgü modeli erkek bebekler için hazırlanmıştır. Sizler de erkek bebek için hazırlanan yelek örgü modelini kız bebeklerinize uygun renkler seçerek tasarlayabilirsiniz.

En trendler arasında yer alan ceket örgü modeli çiçek detayları ile hazırlanmıştır. Sizler de çiçekler ile hazırlanan bu örgü modelini dilediğiniz renk tonlarını kullanarak yapabilirsiniz.

Takım haline getireceğiniz örgü modelleri bebeklerinize çok yakışacak kış aylarının vazgeçilmezi olan örgüleri hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Yeni öğrenenlerin bile yapabileceği bulmadan oldukça güzel görünmektedir.

Set Halinde Örgü Modelleri

İki Şiş ile Pratik Örgü Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Örgü Köşesi(Youtube)

Videoda yer alan pembe renkler ile hazırlanmış olan örgü modelini birçok alanda tercih edebilirsiniz. En yeni modeller arasında yer alan örgü modelini sizler de bebekleriniz için yapabilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı örgü modeli en sevilen modeller arasında yer alırken sizler de el emeğinizi sergilemek için bu güzel örgü modelini yapabilirsiniz. Sizler de videoyu izleyerek detaylı şekilde bu güzel örgü modelini yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.