Çok Beğeneceğiniz 44 Bebek Yelek Örgü Modelleri

Çok beğeneceğiniz bebek yelek örgü modellerimizi incelediniz mi? En çok talep eden örgü modeli tabii ki bebekler için olanı. Bu bebek yelek örgü modellerini çok sevecek ve beğeneceksiniz. E hanımlar çocuklarımız bizim en değerlimiz tabii ki en iyisini yapmak isteriz onlar için. Sizler ve bebeğiniz için en beğenilen bebek yelek örgü modellerini derledik. Haydi hep beraber bu modelleri inceleyelim.

Birbirinden Farklı ve Birbirinden Şahane Bebek Yelek Örgü Modelleri

blank

Görseldeki bebek yelek örgü modelini çok seveceksiniz. Ve örmesi de çok zor değil hanımlar. Düğme detayı da ayrı bir tatlılık katmamış mı? Dilediğiniz düğme ile bu bebek yelek örgü modelini tatlılaştırabilirsiniz.

blank

Bu pembiş mi pembiş bebek yelek örgü modeli tam bebeğinize göre. Hanımlar bu modeli muhakkak denemelisiniz.

blank

Pembe yeleğimiz çok tatlı değil mi? Üstelik farklılık olarak düğme kullanılmamış. Düğme yerine örgüden yapılmış bir kurdele detayı konulmuş. Ayrıca bandanası da çok şık değil mi?

blank

Mavi ve beyaz rengi bir yeleğe bu kadar yakışabilirdi. Harika değil mi?

blank

Patikli bebek yelek örgü modelimiz farklı bir örgüye sahip ve çok güzel duruyor. Buraya derlediğimiz tüm görseller sıradanlıktan uzak farklı modellere sahipler. Siz de bu modelleri çok seveceksiniz. Ve hatta şimdiden örnek çıkarmaya başlamışsınızdır.

blank

Mavi yelek elbette en çok erkek çocuklarınıza yakışacaktır. Tam da oğlunuza göre olan bu yelek çok asil…

blank

Pembe çiçekli yelek örgü modelimiz şirin mi şirin. çiçek detayları ve düğme detayları yeleği nasıl da şıklaştırmış.

blank

Ayakkabısı ile tam kombin olan bu yelek görenleri hayran bırakıyor kendisine.

blank

Fuşya renkli bebek yelek örgü modeli sizin de hoşunuza gitmedi mi? Nasıl da doğru bir renk tercihi değil mi?

En Çok Beğenilen Birbirinden Şahane Bebek Yelek Örgü Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Yayınlayan

Elif Öztürk

Elif Öztürk

Elif Öztürk, Erciyes Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Moda, dekorasyon ve hobi işleri meraklısı. Yenihobi.com'da sizler için dekorasyon ve hobi içerikleri hazırlıyor.