Bebek Giyim Örgü Modelleri

Çok Beğeneceğiniz 54 Bebek Giyim Örgü Modelleri

Çok beğeneceğiniz bebek giyim örgü modelleri ile karşınızdayız. En vazgeçilmezimiz çocuklarımızın için en uygun gördüğümüz şeylerden biri. Örgüler hele ki bebek giyim de kendini o kadar belli ediyor ki. Çünkü dilemediğimiz kadar çok örgü çeşidi var. Sizler için derlediğimiz bu örgü modellerini de çok seveceksiniz. Dilerseniz hep birlikte bu bebek giyim örgü modellerini inceleyelim. Ne dersiniz?

Minikleri Havaya Uçuracak Bebek Giyim Örgü Modelleri

Bebek Giyim Örgü Modelleri

Sonbaharın vazgeçilmez tonları ile sizlerleyiz. Bu renk tonlar örgülerinizde vazgeçilmez olacak. Hatta vazgeçilmez olmak ile kalmayacak görselde gördüğünüz gibi bere,hırka,yelek ve patik örgü modellerin de bu rengi kullanacaksınız.

Bebek Örgü Modelleri

Sarı renkli kapüşonlu hırka modelimiz. Hem farklı hem de tatlı. Hırkalarınıza bebeğinizin hoşuna gidecek detaylar ile renklendirebilirsiniz. Bebeğiniz bunu çok sevecektir.

Örgü Modelleri

Şahane şık bir bebek yelek örgü modeli ile sizlerleyiz. Bu örgü modelini görünce sizde hayretler içine düştünüz değil mi? Örgü modeli diye geçmeyin. Örgülere de farklı detaylar ekleyince çok farklı ve şık durabiliyor. Mesela görselde kullanılan düğmeler nasıl da örgüyü farklılaştırmış ve klas durmasını sağlamış. Muhakkak bu örgü modelini erkek çocuğunuz için yapmalısınız. Özel günlerde ne giydireceğim derdi olmaksızın bu örgü modelini giydirebilirsiniz.

Örgü Örnekleri

Çok renk kapüşonlu hırka modeli de çok tatlı. Aynı renklerle çocuğunuzun seveceği oyuncaklar da yapabilirsiniz. Ne dersiniz?

Örgüler

Bebeğiniz bu yelek örgü modeline gerçekten bayılacak. E bayılmasın mı? En sevdikleri şey araba var örgü modelinde. Gerçekten böyle detaylar çocuklarımızın çok dikkatini çekiyor. Siz de bu örgü yelek modelini denemeye ne dersiniz?

Örgü

Beresiyle, hırka ve yeleğiyle harika bir takım oluşturmuş bebek giyim örgü modeli. Siz de çok seveceksiniz bu örgü modelini.

Miniklerin Çok Seveceği Bebek Giyim Örgü Modelleri

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.