Çok Beğenilen 37 Değişik Tığ İşi Oya Modelleri

Çok beğenilen 37 değişik tığ işi oya modeli ile sizlerin karşısındayız. Zariflik ve naiflik yana olan hanımları bu yazımıza davet ediyorum. Tığ oyaları en çok tercih edilen el işlerinden biri. Sizin de ilk tercihiniz olduğuna eminiz. Tığ oyası hem ihtişamı hem de mükemmelliği ile göz kamaştırıyor. Dilerseniz sizler için derlediğimiz ve seçtiğimiz çok beğenilen 37 değişik tığ işi oya modelini birlikte inceleyelim, ne dersiniz?

En Çok Sevilen Değişik Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz değişik tığ işi oya modeli hem şık hem de çok farklı. Hem rüzgar gülünü hem de çiçeği andıran bu tığ oyası oldukça güzel. Sizin de yapabileceğinizi düşündüğümüz bu oya modeli 2019 yılında en çok tercih edilen oya modelleri arasında oldu. Yapılışı da oldukça basit ama elbette yapılışı hakkında fikri olmayan hanımlar vardır. Sizin de çok seveceğiniz bu oya modelinin yapılışına YouTube’dan videolu bir şekilde anlatımlı olarak ulaşabilirsiniz.

Görselde gördüğünüz tığ oyası hem başörtü kenarına hem de havlu kenarına çok yakışıyor. Havlu kenarına yakışması ve başörtü kenarına da yakışması bizim için avantaj. Havlu kenarına olur mu demeyin. Artık havlu kenarına dantel olmalı algısı hemen hemen hiç yok. Bundan sebeple gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Genç kızlarımız ise çeyizlerinde bu modelleri bulundurabilirler. Haydi o halde hanımlar bu modelin örneğini çıkarma vakti.

Görselde gördüğünüz kırmızı tığ işi oya modeli. Rengi ve modeliyle gönülleri fethediyor. Bizim de çok hoşumuza giden bu modeli siz de eminim ki çok sevdiniz. O halde bu modelin örneğini hemen çıkaralım. Kırmızı olması sebebiyle oturma ve günlerinizde oldukça dikkat çekecek ve oldukça da yakışacaktır.

En Çok Tercih Edilen Değişik Tığ İşi Oya Modeli

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.