Çok Beğenilen 38 Tığ İşi Oya Modelleri

Çok beğenilen 38 tığ işi oya modeli ile sizlerin karşısındayız. Sizlerin de çok sevdiği oyaları gün geçtikçe en yeni ve en güzelleri ekleniyor. Tığ oyası hem zarifliği hem de yapılışının kolaylığı bakımından en çok tercih ettiklerimizden oluyor. Ama yeni eklenen modelleri de takip etmek bir o kadar zor oluyor, yetişemiyoruz. Biz de sizler için çok beğenilen tığ oyaları seçtik, derledik. Dilerseniz hep birlikte bu çok beğenilen 38 tığ işi oya modelini yakından irdeleyelim, ne dersiniz?

En Çok Tercih Edilen 38 Tığ İşi Oya Modeli

Görselde gördüğünüz tığ oyası modeli bakımından en çok tercih edilen ve en çok sipariş alan modeller arasında yer aldı. Papatya modeli genellikle iğne oyasında daha çok tercih ediliyor. Ama tığ oyasında da çok hoş durmuş. Sizin de hayır diyemeyeceğinizi düşündüğüm bu model çok sipariş alan tığ oyaları arasında.  Tığ oyası yaparak para kazanmaya başlamak isteyen bayanlar bu modelden başlayabilir. Yapılışı da oldukça basit. Hemen hemen her bayan bu kolay tığ oyasını yapabilecek. Ama diyorsanız ki yapılışını hiç bilmiyorum. O zaman internetten videolar izleyerek videolu bir şekilde bilgi de alabilirsiniz. Bu sizin işinizi kolaylaştıracaktır.

Sıralı ve çiçekli tığ oyaları oldukça rağbet görüyor. Sizin de tercih edeceğiniz bu tığ oyası çiçekli başörtülerinize çok yakışacak. Sadece başörtü olarak da düşünmeyin. Havlu kenarlarına da bu çiçekli tığ oyası çok şık duracaktır. Siz de bu modele hayır diyemeyeceksiniz ve havlu kenarına bu modeli yapma fikri aklınıza yatacaktır. Bence çeyizlerinizde de olması gereken bir model. Başörtü renk ve modeline göre bu tığ oyasının rengini de ayarlayabilirsiniz.

İğne oyası kadar zarif görünen bu tığ oyası çok hoş. Bu modelin yapılışı da çok kolay. Kolay ypılışa sahip tığ oyaları oldukça dikkatimizi çekiyor ve hemen yapasımız geliyor. Bu modeli hem kendinize yapabilir hem de satmak için yapabilirsiniz. Kesinlikle oldukça talep görecektir.

2020 Yılında da Çok Sevilecek Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.