Çok Beğenilen Başörtüsü Dantel Kenarı Çiçekli İğne Oyası Modeli

İğne oyalarını ne kadar çok sevdiğiniz biliyoruz. İğne oyası modeli hazırlarken modelleri sizler için çok özenle seçmeye çalışıyoruz. Bu özeni size tam olarak yansıtacak çok şık bir model ile karşınızdayız.

Oyamıza başlamadan önce baş örtümüzün kenarına zürafamızı çekiyoruz. Her çiçek arasına yedi zürafa olacak şekilde boşluk bırakıyoruz.

Dilediğiniz renkler ile örebileceğiniz modelimiz çok kibar durmaktadır. İğne oyasının en sevilen modellerinden biridir. Hanımlar bu modelden kolaylığı ve şıklığından dolayı hiç bir şekilde vazgeçmiyor.

Bu modeli özellikle iğne oyası ile hazırladığınız çeyizlik namaz baş örtülerinin kenarını yapmalısınız. Namaz örtülerine çok ayrı bir hava katmaktadır. Aşağıdaki anlatımlı videoyu muhakkak izlemelisiniz. Hepinize kolay gelsin.

Çok şık ve gösterişli model için İğne oyası aşkına teşekkür ederiz. Siz de youtube kanalına abone olup destek olabilirsiniz.

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.