Çok Beğenilen Kolay Şık Bebek Patiği Örgü Modeli ve Anlatımı

Kolay örgü modelleri listesinin ilk sıralarında yer alan süsleme konusunda aklınıza gelebilecek her fikri değerlendirebileceğiniz, her yaş çocuğa uygun olarak hazırlayabileceğiniz çok beğenilen kolay şık bebek patiği örgü modelini öğrenmeye hazır mısınız?

Bir günde üç beş çift patik örebileceğiniz, örmesi kolay rahat kullanışlı patik modelini çok severek hazırlayacağınızdan eminiz. Patik ipi ve 3 numara şiş ile örülen patiğe 31 ilmek ile başlayabilirsiniz. Patiğiniz çok sıkı örmemenizi tavsiye ederiz.

Patiği hazır çiçeklerle süsleyebileceğiniz gibi kendi öreceğiniz çiçek motifleriyle de hazırlayabilir, kendi hazırlayacağınız bağcıkları da kullanabilirsiniz.

Canselin örgü dünyası’na çok kolay ve şirin örgü patik modelini bizlere anlattığı için teşekkür ederiz. Youtube kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.