Çok Popüler Saç Örgülü Burgulu Bebek Yelek Modeli

Bugün sizler için bebek yeleklerinin en çok tercih edilen modeli olan burgulu saç örgülü bebek yeleği modelini hazırladık. Severek öreceğinizden eminiz.

Erkek çocukları için kullanılan saç örgülü bebek yelek modeli için bebe ipi üç buçuk numara şiş ve beş adet düğmeye ihtiyacınız olacaktır.

Yelek üç kısmından oluşmaktadır. İlk olarak ön bedeni kırk sekiz ilmek ile örüyoruz. Arka kısmı seksen ilmek olacaktır.

Etek ucundan başlanan modelde çiftli lastik çalışması bulunmaktadır. Yeleğin modelin cep kullanılmıştır. Aşağıdaki videoda kol kesiminin nasıl yapıldığı ayrıntılı şekilde anlatılmıştır.

Modelin ilmek sayısını çocuğunuzun yaşına göre azaltabilir ya da çoğaltabilirsiniz. Hepinizin eline sağlık. İyi günlerde kullanılması dileğiyle.

Elif pirenvise bebeğim ve örgülerime youtube kanalı için hazırlamış olduğu videoya teşekkür ederiz. Kanalına abone olup desteklerinizi esirgemeyiniz.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın