Çok Beğenilen Yatak Odası Nevresim Takımı Dantel Modelleri

Çok beğenilen yatak odası nevresim takımları için kullanabileceğiniz dantel modelleri ile karşınızdayız. Tek kişilik ve çift kişilik pikeleri süslemek için dantel modellerine buradan ulaşabilirsiniz.

Yatak odanızın zerafetini ortaya koyacak olan, rahat ve romantik bir ortam oluşturan pike takımları için dantel yapmayı isteyenlere bu yazımızda yardımcı olacağız. Bir çok hanımın tığ işi ile yapmış olduğu danteller ile süslenen pike takımlarına günümüzde çeyiz bohçalarında sıklıkla rastlamaktayız.

Büyük markaların pikelerini pahalı fiyatlara satın alıp yatağınıza sermeniz yerine kendi yapacağınız pike dantellerini kullanabilirsiniz. Üstelik hem paradan kar edeceksiniz hemde eğleneceksiniz. Tığ işi yapmayı bilenlerin rahat yapabileceği, bilmeyenlerin ise videoları izleyerek öğrenebileceği dantel örnekleri bulunmaktadır. Bu dantel modelleri ile yapılan pike takımları satılanlara nazaran daha rahat ve ferah bir görünüm oluşturmaktadır.

El yapımı dantel modelleri ile pike takımı örnekleri yazımızda hanımların çeyizlik için yapmış oldukları modellere yer vereceğiz. Bu modellere el emeği göz nuru diyebiliriz. Saatlerce uğraş sonucunda yapılan pike dantel örneklerini pikenin kenarlarına dikiliyor. Dantel yapmayı bilen kişiler bu için ne kadar zahmetli ve bir o kadar da zevkli olduğunu da bilirler. Şimdi gelin bu harika yatak odası nevresimleri için dantel modellerini inceleyelim.

İşte En Çok Sipariş Alan Yatak Odası Nevresim Takımı Dantel Modelleri

Beyaz Dantel

Yukarıdaki dantel örneğinin şıklığını görüyor musunuz? Bu dantel modeli birde pike kenarında hayal edin. Ne kadar yakışır değil mi?

Çeyiz Bohçası Pike Takımı

Gül ve çiçek desenli dantel modelleri en çok tercih edilenlerdir.  Genellikle pike kenarlarında da böyle dantel örnekleri kullanılmaktadır.

Çeyizlik Dantelli Pike

Çeyiz bohçası için yapılıp hazırlanmış olan pike dantel modeli. İşlemedeki incelik ve işçilik harika görünüyor.

Çeyizlik Pike Dantelleri

Tek kişilik ve çift kişilik pike takımlarını süslemek için uzun dantel modelleri yapılmaktadır. Bu dantel örnekleri yapıldıktan sonra pikelerin kenarlarına dikiliyor.

Çicekli Pike Danteli

Gül deseniyle yapılan şık bir dantel örneği daha.

Dantelli Pike Takımı

Pembe pike takımının kenarına uygulanmış olan tığ işi dantel modeli.

Çok Sipariş Alan Yatak Odası Nevresim Takımı Dantel Modelleri

Yastık Dantelleri

El İşi Pike Danteli

El Yapımı Pike Danteli

En Güzel Danteller

En Güzel Pike Danteli

Gül Desenli Pike Danteli

Güllü Pike Takımı Danteli

Kahverengi Pike Takımı Danteli

Kenar Ara Danteli

Kolay Pike Danteli

Nevresim Takımı Dantelleri

Pike Dantelleri

Pike Kenar Modeli

Pike Kenarı Dantelleri

Pike Nevresim Takımı Kenarı

Pike Takımı Dantel Modeli

Pike Takımı Dantel Modeli

Tığ İşi Kenar Danteli

Tığ İşi Pike Danteli

Uzun Danteller

Uzun Pike Dantelleri

Yastık, Pike Danteli

Yatak Örtüsü ve Yastık Danteli

“Çok Beğenilen Yatak Odası Nevresim Takımı Dantel Modelleri” üzerine 8 yorum

Bir cevap yazın