Çok Değişik 2 Renkli Sıralı Kibar Tığ İşi Oya Modeli ve Anlatımı

Hem kibar hem gösterişli 2 renkli sıralı kibar tığ oyası modelini hazırlamak için hiç vakit kaybetmeyin. Genişliği olan kibar modeli yazmalarınız ve kenar oyalarınız için hazırlayabilirsiniz. Görenler oyanızın örneğini mutlaka sizden isteyecektir. Modelin yapılışına aşağıda yayınladığımız videodan ulaşabilirsiniz.

Küçük bir çengelli iğne yardımıyla hazırlayacağınız modelin güzelliği kibarlığı sizi büyüleyecek. Örümcek ve trabzanlarla ilerleyen modele başlamadan önce yazmanızın tığ battısını hazırlamayı unutmayın.

Tığ işi oya hazırlayıp kendinize kazanç sağlıyorsanız bu modeli mutlaka değerlendirmelisiniz. Bu modelden çok sipariş alacağınızdan emin olabilirsiniz. Modeli birbiriyle uyumlu tüm renkler ile hazırlayabilirsiniz.

Züleyhanın tığ ve iğne oyaları’na çok şık modeli bizlere hazırladığı için teşekkür ederiz. Siz de youtube kanalına abone olup destek olmayı unutmayınız.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.