Çok Değişik İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri ve Yapılışı

İğne oyası havlu kenarı örnekleri, çeyizlik havlular için de hediyelik havlular için de gündelik havlular için de tercih edilebilir. Şimdilerde kenarı hazır yapılmış havlular daha popüler olsa da hala el emeği göz nurunun kıymetini bilenler iyi bilir.

Değişik iğne oyası havlu kenarı örnekleri için bir çok yerde farklı anlatımlar bulabilirsiniz. Özellikle de facebook anlatımlı iğne oyası havlu kenarı örnekleri bakımından oldukça zengin bir kaynak. Ancak bugün bizim paylaştığımız iğne oyası havlu kenarı modelleri değişik olduğu kadar da yapımı kolay. Görünüş açısından çok daha zor bir izlenim verse de yapımı oldukça kolay.

Bu iğne oyası havlu kenarı modellerini isterseniz tığla örülen trabzanların üzerine isterseniz herhangi bir şerit üzerine isterseniz de direk havlu üzerine yapabilirsiniz. Trabzanlar ya da zürafa üzerine yapılan iğne oyası motifleri çok daha güzel görünür unutmayın. Zürafaları yaptıktan sonra istediğiniz aralıklarla üzerine iğne oyası motiflerini örebilirsiniz. Bu farklı iğne oyası havlu kenarı örneğinin nasıl yapıldığını daha detaylı bir şekilde aşağıdaki videoda görebilirsiniz.

Oyayı örerken herhangi bir sorunuz olursa mutlaka yorum olarak gönderin. Ayrıca sonrasında yorumlarınızı da bekliyoruz.

Çok değişik iğne oyası havlu kenarı örneği yapılış videosu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir