Çok Değişik Tığ İşi Oya Modelleri

Zevkli bayanların tercihi 38 değişik tığ işi oya modelleri ile sizlerin karşısındayız. Zevkli bayanların ve zariflikten yana olanların tercihi bu modeller oluyor. Tığ oyaları hem hoş hem de oldukça ilgi çekici. Sizin de hayır diyemeyeceğiniz bu modeller 2019 yılında çok talep gördü. Büyük ihtimalle 2020 yılında da çok tercih edilecek. Tığ oyası zarifliği ile siz de buluşmaya ne dersiniz? Dilerseniz hep birlikte zevkli bayanların tercihi olan tığ işi oya modellerini inceleyelim, olur mu?

2019 Yılında En Çok Sipariş Alan Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz tığ oyası hem çok hoş hem de oldukça kolay bir yapılışa sahip.Beyaz başörtü kenarlarına çok yakışacak bu sıralı tığ oyaları sizin de dikkatinizi çekecek. Siz elbette kendi başörtü renk ve modelinize göre bu tığ oyasını tercih edebilirsiniz. Yapılışı hakkında da bilginiz yoksa internetten videolu bir şekilde anlatımlı olarak yapılışı hakkında bilgi alabilirsiniz. Göreceksiniz ki yapılışı oldukça basit. Hem de bu tığ oyasını sadece başörtü kenarında değil havlu kenarında da kullanabilirsiniz. Havlu kenarlarınıza da çok beğeneceksiniz.

Pembe seven hanımları bu görselin altına topluyoruz. Görselde gördüğünüz pembe başörtüsü hem renk olarak çok hoş hem de kenarındaki tığ oyası ayrı bir güzel. Sizin de hayır diyemeyeceğiniz bu tığ oyasını 2019 yılında çok tercih ettiler. Bu işten kazanç elde eden hanımların da ilk tercihi bu oldu ve en çok sipariş aldıkları model oldu. Siz de bu modeli tercih edebilir ve hatta çeyizlerinizde de bulundurabilirsiniz.

Görselde gördüğünüz üçgen tığ oyası en yeni modellerden. Sizin de hoşunuza gidecek bu tığ oyası oldukça da şık. Kullanılan renk uyumunu da görüyorsunuz elbette. Kırmızı ve yeşil rengi birbiri ile oldukça uyumlu. Siz de bu uyumu bu renk ve bu tığ oyası çeşidi ile yakalayabilirsiniz. özellikle beyaz ve kırmızı başörtülerine uyacaktır.

En Sevilen Değişik Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.