Çok Dikkat Çeken 36 Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

Çok dikkat çeken tığ işi boncuklu oya modelleri ile sizlerin karşısındayız. Boncuklar elbette şıklık ve ışıltı katan detaylar arasında yer alıyor. Siz ışıltı ve şıklık seven bayanlar için ise tığ oyaları seçtik. Hem de hepsi birbiriyle yarışıyor. Tığ oyaları detaylar eklenerek daha da farklılaşıyor. Bu detaylardan biri de boncuk. Dilerseniz hep birlikte çok dikkat çeken 36 boncuklu tığ işi oya modelini bir inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Sevilen 36 Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz tığ oyası hem şık hem de bir o kadar güzel. Beyaz rengine de hemen hemen her tığ oyası uyacaktır. Hele ki bu tığ oyası renkli ve boncuklu ise başörtü kenarlarınız renklenecek ve daha da farklılaşacaktır. Görselde de gördüğünüz üzere bu tığ oyasının yapılışı da çok kolay. Hem kolay hem de çok sipariş alan ve sevilen bir model. Mutlaka siz de bu modelden yapmalısınız. Tığ oyası yaparak para da kazanabilirsiniz. Eğer aklınızda bu fikir varsa ve hangi modelden başlayacağınızı bilmiyorsanız kesinlikle bu modelden başlayabilirsiniz. Yapılışı hakkında da internetten bilgi alabilirsiniz. YouTube’da da bir çok video var bu konu ile alakalı. Videolu bir şekilde izleyebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Çok ihtişamlı bir tığ oyası ile sizlerleyiz. Bu tığ oyası modeli renk uyumu ile ve modeli bakımından oldukça hoş. Kullanılan boncuklar da ayrı bir hava katıyor. Tercih edilen boncuklar da önemli aslında. İncili boncuklar her zaman daha da şık duracaktır. Görselde gördüğünüz tığ oyası havlu kenarlarınıza da çok yakışacak. Sizin de çok seveceğinizi düşündüğüm bu tığ oyası mutlaka havlularda da tercih edilmeli. Tamam tığ oyası tercih edilir ama boncuk da nereden çıktı demeyin. Boncuklu tığ oyası da bir çok havlu kenarlarında da tercih ediliyor. Siz de gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

En Sevilen Boncuklu Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.